ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
2012...2013 31.12.2012r.
Przełom roku to zawsze dobry czas na dokonanie podsumowania tego, co wydarzyło się w mijających dwunastu miesiącach i spojrzenia w najbliższą przyszłość. To był intensywny i ciekawy okres w działalności klubu.

Real najlepszy w Debrznie 30.12.2012r.
Tłoczno i gwarno było w sobotnie przedpołudnie w szkolnej hali sportowej. To za sprawą młodziutkich sportowców, którzy uczestniczyli w I Noworocznym Turnieju Akademii Piłkarskiej i ich rodziców, którzy gremialnie stawili się na zawody.

Fotograficzne reminiscencje 28.12.2012r.
Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z przedświątecznej gali podsumowującej obchody jubileuszu naszego klubu. Dzięki fotkom wykonanym przez Pawła Bojarskiego i Sebastiana Stalkę możemy powtórnie wczuć się w atmosferę tamtego wieczoru. Zatem przeżyjmy to jeszcze raz...

Było wyjątkowo... 27.12.2012r.
22 grudnia 2012r. to dzień, który na długo zostanie w pamięci ludzi utożsamiających się z Miejskim Klubem Sportowym Debrzno. Gala podsumowująca obchody jubileuszu 20-lecia klubu miała być wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju i rzeczywiście chyba nikt, kto odwiedził gościnne progi sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki nie mógł się czuć rozczarowany.

W samo okienko (12)
Piłka przy nodze
25.12.2012r.
Murawa na urodzinowym torcie MKS-u z okazji 20-lecia lśniła soczystą zielenią w błysku fleszy i była gładka jak stół. Aż przyjemnie ją było kroić i smakować, bo wręcz rozpływała się w ustach. Podobnie ma wyglądać nowa nawierzchnia na debrzneńskim stadionie, gdy ten już wkrótce przejdzie odpowiednią kurację odmładzającą. Gdy jupitery zgasły po sobotniej, iście rockowej Gali Jubileuszu MKS-u, echo głośnych rozmów jeszcze długo tliło się w czerwono-niebieskiej lagunie. Nic dwa razy się nie zdarza.

Zbiórka pieniędzy trwa 20.12.2012r.
Niespełna cztery i pół tysiąca złotych udało się zgromadzić na poczet kosztów wydania monografii uświetniającej jubileusz 20-lecia Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno. Powoli, lecz systematycznie przybywa zatem środków na koncie i jesteśmy przekonani, że aczkolwiek z opóźnieniem, książka ujrzy światło dzienne.

Niektórzy przegrali z pogodą 18.12.2012r.
Tylko 35 uczestników zgromadził na starcie II turniej "Grand Prix" Debrzna w tenisie stołowym. Niestety, aura okazała się mało łaskawa dla młodych pingpongistów. Z tego powodu nie dotarli tenisiści z Czarnego i okolic oraz grupa prowadzona przez Kazimierza Michalskiego, czyli mieszkańcy Słupi, Myśligoszczy i Boboszewa.

Ogrodowa/Gama i Grom równym krokiem 17.12.2012r.
Znowu były emocje, ponownie sporo działo się w hali Zespołu Szkół... Tegoroczna liga "pod dachem" co i rusz dostarcza interesujących wydarzeń, nie ma w zasadzie nudnych, jednostronnych meczów.

Zapraszamy na Galę 16.12.2012r.
22 grudnia 2012r. (sobota) o godz.17.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki przy ul. Wojska Polskiego 2 odbędzie się gala podsumowująca jubileusz 20-lecia Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno.

W samo okienko (11)
Gry Wielkich Cieni i Małych Pokoleń
15.12.2012r.
Nie będę dzisiaj wylewał na głowę Leo Messiego kubła z gorącymi pochwałami za pobicie kolejnego rekordu. Wystarczy, że robi to już cały dziennikarski świat, z czym się bezsprzecznie zgadzam. Nie będę wdawał się w spekulacje gdzie wyląduje Robert Lewandowski, czy to będzie "Juve" czy MU, czy też może Bayern (?). Zostawiam to innym, bo tak naprawdę żonglowanie potencjalnymi klubami w tym momencie nie ma sensu dla tego zdolnego piłkarza. Oby w Borussii trafiał jak najczęściej i w swoim czasie trafił w ręce wybitnego szkoleniowca. Co zatem?

Podsumowanie jesieni - seniorzy 14.12.2012r.
Piąta lokata pierwszej drużyny MKS-u w rozgrywkach klasy A na półmetku sezonu to może nie rozczarowanie, ale wynik co najwyżej średni. W przeciwieństwie do poprzedniego roku, gdy czerwono-niebiescy grając bez jakiejkolwiek presji zanotowali bardzo udaną jesień, teraz liczyliśmy na odrobinę więcej.

Będzie dokumentacja modernizacji stadionu 12.12.2012r.
Kilkanaście dni temu rozstrzygnięto przetarg na "Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla potrzeb wykonania robót budowlanych na obiekcie stadionu miejskiego w Debrznie działka nr 194/1". Tak to oficjalnie brzmi, a w skrócie chodzi m.in.o remont płyty boiska, kolektora deszczowego przebiegającego pod murawą oraz budowę trybun z prawdziwego zdarzenia.

Najmłodsi pilnie trenują 11.12.2012r.
Zajęcia Akademii Piłkarskiej 2012 MKS-u Debrzno cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Przypominamy, że najmłodsi adepci futbolowej sztuki odbywają treningi w dwóch grupach w środy w godz. 17.00-20.00 i soboty w godz. 9.00-12.00, głównie w hali Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, rzadziej w obiekcie Zespołu Szkół.

Wysoka forma Gromu, sześć goli Cikacza 10.12.2012r.
Piłkarze Gromu Barkowo najlepiej będą wspominać drugą serię spotkań debrzneńskiej halówki. Dwie bezproblemowe wygrane, osiemnaście bramek, widowiskowa gra - to mogło się podobać.

W samo okienko (10)
Dodawanie liter
05.12.2012r.
Wbrew pozorom robi się gorąco. W grudniu zawsze tak jest, choć słupki rtęci za oknem mówią co innego. Robi się gorąco, bo dzieci piszą listy, emaile lub smsy, jak które woli, do Świętego Mikołaja, kreśląc swoje życzenia-marzenia. A potem wypatrują śladów reniferów na śniegu i Brodatych W Czerwonym Kostiumie, którzy jakoś dziwnie przypominają wujka czy sąsiada.

Debiutanci na czele po pierwszym weekendzie 03.12.2012r.
MMA Mosiny to przodownik rozgrywek piętnastej edycji debrzneńskiej ligi halowej po premierowych dwóch seriach spotkań. Beniaminek imprezy pod dachem odniósł dwa zwycięstwa i wygodnie usadowił się w fotelu lidera.

Równy tysiąc dzięki Wam 02.12.2012r.
28 listopada na konto naszego klubu wpłynęła kwota 1000 złotych jako darowizna z warszawskiej Fundacji "Partnerstwo". MKS współpracuje z tą organizacją już trzeci rok. To właśnie za jej pośrednictwem podatnicy mogli przekazać 1% należnego podatku za 2011r. na działalność statutową czerwono-niebieskich.

Za miesiąc "Debrzno 30+" II 29.11.2012r.
Równe trzydzieści dni pozostało do drugiej edycji turnieju halowej piłki nożnej "Debrzno 30+". Skoro impreza przeznaczona jest dla co najmniej trzydziestoletnich futbolistów to właśnie na miesiąc przed terminem informujemy o niej i zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczestników.

Strzał w dziesiątkę 28.11.2012r.
10 zespołów przystąpi od najbliższej niedzieli 2 grudnia do zmagań w piętnastej edycji Debrzneńskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich. Liczba to nadzwyczaj przyzwoita, jeśli weźmie się pod uwagę głosy dochodzące z "obozów" uczestników halówki 2011/2012 świadczące o tym, iż tylko część z drużyn pojawi się w tym sezonie.

Niby bez wojska, a ono... wygrywa 27.11.2012r.
Historia jednostki, czy raczej jednostek wojskowych w naszym mieście zakończyła się na początku XXI wieku, ale sądząc po rozegranych w minioną niedzielę II mistrzostwach zakładów pracy Debrzna w tenisie stołowym mundurowe tradycje są "wiecznie żywe".

Poznaliśmy pierwszych liderów 26.11.2012r.
Za nami inauguracja kolejnej edycji cyklu turniejów pingpongowych dla dzieci i młodzieży o "Grand Prix" Debrzna. W pierwszej z zaplanowanych pięciu imprez wzięło udział 52 młodych tenisistów stołowych z Żółtnicy, Skotnik, Domisławia, Nadziejewa, Czarnego, Cierzni, Uniechowa, Słupi, Myśligoszczy, Boboszewa, Grzymisławia i naturalnie Debrzna.

W samo okienko (9)
Frajerzy z Chorwacji
23.11.2012r.
Kilkakrotnie miałem to szczęście, by poznać smak solonej, ciepłej wody Adriatyku i gorąca tamtejszych promieni słonecznych. Chorwacja to rzeczywiście mały kraj na wielkie wakacje, jak głoszą spoty reklamowe, a co najciekawsze - język, którym się posługują gościnni gospodarze, jest bardzo podobny do naszego.

Podsumowanie jesieni - juniorzy starsi 22.11.2012r.
Kontynuujemy cykl materiałów podsumowujących wydarzenia z niedawno zakończonej rundy jesiennej. Dziś o juniorach starszych. Debrznianie w I części sezonu 2012/2013 zaprezentowali bardzo nierówną dyspozycję. Grali zarazem bezkompromisowo, remisy ich nie interesowały. Odnieśli cztery zwycięstwa i tyle samo spotkań przegrali.

Podsumowanie jesieni - juniorzy młodsi 18.11.2012r.
Rozpoczynamy bilansowanie jesiennych dokonań wszystkich drużyn MKS-u Debrzno. Na pierwszy ogień najmłodsi czerwono-niebiescy, czyli ekipa dowodzona od paru miesięcy przez Łukasza Płóciennika.

W samo okienko (8)
Gryzienie trawy
16.11.2012r.
Po jednym z wygranych spotkań wchodziliśmy do szatni z szerokim uśmiechem na twarzach. Zwycięstwo nie było okazałe, bo raptem 1:0, ale liczyły się przecież punkty, wówczas tak niezbędne w dogonieniu czołówki.

Czwarta runda, czwarte derby 16.11.2012r.
Po wyeliminowaniu trzech lokalnych rywali (Koral II Dębnica, Piast Człuchów, Brda Przechlewo) w IV rundzie wojewódzkiej edycji rozgrywek o Puchar Polski MKS Debrzno zagra z Czarnymi Czarne!

Czas na ligę halową 13.11.2012r.
Jesienne rozgrywki mistrzowskie dobiegły końca. Po kilkunastu dniach przerwy od futbolu zaprosimy kibiców na inaugurację następnego sezonu halowego, który tradycyjnie wypełnia "martwy" od rywalizacji o punkty na otwartych boiskach okres.

Garbarnia Kępice - MKS Debrzno 1:3 (1:1)
Zwycięskie ostatki
11.11.2012r.
Udajemy się na długą, zimową przerwę w rozgrywkach ligowych w dobrych nastrojach, bogatsi o trzy punkty. To był mecz o dużą stawkę dla czerwono-niebieskich, o podtrzymanie szansy walki o czołowe miejsca w lidze w rundzie rewanżowej.

W samo okienko (7)
Dziewczyny lubią brąz
09.11.2012r.
Nie wierzę w przypadki. Z pewnością do takich wielu zaliczyłoby spotkanie, do którego doszło w czerwcu bieżącego roku.

25 listopada przy tenisowych stołach 08.11.2012r.
Dobra wiadomość dla miłośników celuloidowej piłeczki i to zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Nasz klub wzorem lat ubiegłych będzie organizatorem dwóch imprez w tej pięknej dyscyplinie sportu.

Nasi na kursokonferencji trenerów 07.11.2012r.
5 listopada w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile odbyła się kursokonferencja trenerów, zorganizowana przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Spotkanie poprowadził znany szkoleniowiec (m. in. Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Widzew Łódź) Czesław Michniewicz.

Ruszyła Akademia 06.11.2012r.
31 października i 3 listopada odbyły się inauguracyjne zajęcia Akademii Piłkarskiej MKS Debrzno 2012. Mali kandydaci na piłkarzy, naturalnie z towarzyszeniem rodziców, gremialnie stawili się do hal sportowych Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego (środa) i Zespołu Szkół (sobota), aby uczestniczyć w treningach prowadzonych przez Pawła Władyczaka i (w sobotę) Sebastiana Stalkę.

Rozczarowanie na finiszu 04.11.2012r.
Źle zakończyli jesienną część edycji 2012/2013 juniorzy starsi. Jechaliśmy do Borzytuchomia z planem wywiezienia trzech oczek i usadowienia się na czas przerwy zimowej na miejscu gwarantującym szansę nawiązania walki o czołowe lokaty w lidze w rundzie rewanżowej. Nic z tego. Czerwono-niebiescy ulegli gospodarzom niedzielnej konfrontacji 2:5 po najsłabszym meczu sezonu.

Najwyżej w dziejach 04.11.2012r.
8 października 2005r. juniorzy młodsi MKS-u ponieśli najbardziej dotkliwą porażkę w historii istnienia tego zespołu. Debrznianie przegrali w Bytowie z Bytovią 0:13. Po ponad siedmiu latach znowu w tym samym miejscu przegraliśmy jeszcze wyżej, 0:14...

MKS Debrzno - Granit Koczała 2:0 (1:0)
Obroniony karny, dwa gole do szatni
03.11.2012r.
MKS zrewanżował się Granitowi Koczała za dwie porażki w ubiegłym sezonie i pokonał w derbowej potyczce niewygodnego rywala 2:0. Spotkanie dostarczyło nielicznym niestety kibicom w sobotnie popołudnie sporych emocji, gdyż obie drużyny zażarcie walczyły o każdy metr boiska.

Małe derby bardzo ważne 02.11.2012r.
W sobotę 3 listopada o godz. 13.00 w przedostatniej serii spotkań rundy jesiennej seniorzy MKS-u zagrają u siebie z Granitem Koczała. Po dwóch kiepskich weekendach, w których czerwono-niebiescy wywalczyli tylko punkt, na finiszu tej części sezonu czekają nas "małe" derby powiatu człuchowskiego.

W samo okienko (6)
Tam Wysoko Ponad Chmurami
01.11.2012r.
Byłem akurat w Markach pod Warszawą. Tuż po spotkaniu z potencjalnym kontrahentem wsiadłem właśnie do samochodu, radio włączyło się automatycznie i głos z kanału TOK FM zaskoczył mnie wiadomością o tym, że Włodzimierz Smolarek zmarł w nocy. Miał dopiero 54 lata.

Trzy gole Szawarniaka, trzy życia golkipera 30.10.2012r.
Juniorzy młodsi przegrali zaległy mecz z Piastem Człuchów 3:6. Wygrana gości nie jest żadnym zaskoczeniem spoglądając na dorobek punktowy obydwu ekip i miejsca w tabeli, ale czerwono-niebiescy dzielnie walczyli z liderem i gdyby nie zbyt duża ilość prostych błędów wynik mógł być nieco korzystniejszy.

Myśliwiec Tuchomie - MKS Debrzno 1:1 (0:1)
Sprawiedliwie
28.10.2012r.
Podziałem punktów skończyła się wyprawa debrznian do Tuchomia. Oceniając obiektywnie przebieg gry trzeba napisać, że remis jest rezultatem sprawiedliwym i nie krzywdzi żadnej ze stron.

Z Uranią na piątkę 27.10.2012r.
Po dwóch przegranych zespół juniorów starszych MKS-u bez problemów rozprawił się na własnym boisku z Uranią Udorpie. Rezultat 5:1 dla podopiecznych Sławomira Słonki nie pozostawia wątpliwości, której z drużyn należały się trzy punkty.

W samo okienko (5)
Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie
26.10.2012r.
Złośliwi twierdzą, że mija już pięć lat od momentu pojawienia się Jakuba Błaszczykowskiego w Borussii Dortmund, a jej kibice w dalszym ciągu nie nauczyli się poprawnie wymawiać jego nazwisko. Przed każdym meczem na Signal Iduna Arena spiker rozpoczyna prezentację zawodników gospodarzy wypowiadając imię, a blisko osiemdziesiąt jeden tysięcy kibiców wykrzykuje resztę. W tle atmosferę podgrzewa początek utworu AC/DC z numeru "Thunderstruck" i nic dziwnego, że wszystkim przechodzą ciarki po plecach.

"Uszaty" pauzuje dwa mecze 25.10.2012r.
Komisja Dyscypliny Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zadecydowała wczoraj o karze dyskwalifikacji w wymiarze dwóch spotkań dla piłkarza MKS Debrzno Łukasza Dudzica.

Zasadny przepis czy wyciąganie kasy? 23.10.2012r.
11 września wspominaliśmy na naszej stronie internetowej o regulaminowych nowinkach. Jedna z nich dotyczyła faktu karania grzywną tych zespołów, których co najmniej pięciu zawodników w jednym meczu otrzymało żółte lub czerwone kartki.

MKS Debrzno - Urania Udorpie 2:3 (1:2)
Wpadka sezonu
21.10.2012r.
2:3 z Uranią Udorpie ?! Tak, to prawda. Nie ma co ukrywać: to największa "wtopa" MKS-u w tym sezonie i w ogóle największa niespodzianka rozgrywek naszej grupy słupskiej klasy A biorąc pod uwagę dziesięć rozegranych kolejek.

Nieudana pogoń w końcówce 20.10.2012r.
Oddala się perspektywa zajęcia przez juniorów starszych czołowej lokaty na koniec rundy jesiennej. Przegraliśmy trzeci raz w sezonie i znowu była to porażka minimalna, różnicą jednej bramki.

Trzecia dwucyfrówka 20.10.2012r.
Kolejnej dotkliwej porażki doznali juniorzy młodsi. Debrznianie przegrali na własnym boisku z Tęczą Brusy 0:10. Solidarnie po pięć goli wpuścili obaj bramkarze czerwono-niebieskich Grzegorz Sikora i Gracjan Zawadzki.

W samo okienko (4)
Angielski deszcz
20.10.2012r.
To były niesamowite dwa dni. Najpierw zagrzmiał cały Internet, gdzie na licznych portalach kibice prześcigali się w komentarzach na temat Stadionu czy też... Basenu Narodowego. Wtórowała im angielska prasa, która nie zostawiła suchej nitki na organizatorach meczu Polska - Anglia, powtarzając do znudzenia pytanie: "Kto nie zasunął dachu?". Ale już następnego dnia ci sami dziennikarze z Londynu wylewali wiadra wody na własną reprezentację i selekcjonera Hodgsona za ich beznadziejny występ w Warszawie.

Kolej na outsidera 19.10.2012r.
21 października 2012r. o godz.15.00 rozpoczniemy mecz dziesiątej serii rozgrywek klasy A seniorów w edycji 2012/2013. Rywalem MKS-u będzie Urania Udorpie, a więc najsłabszy jak na razie uczestnik ligi, mający w skromnym dorobku ledwie punkcik za remis 2:2 z GKS-em Kołczygłowy.

Puchar na pewno wiosną 18.10.2012r.
Wobec licznych pytań kibiców i nieścisłych wiadomości ukazujących się w regionalnej prasie informujemy, iż kolejny rzut rozgrywek Pucharu Polski szczebla wojewódzkiego, z udziałem MKS-u Debrzno, odbędzie się (tak zresztą jak to wcześniej anonsowaliśmy) dopiero wiosną 2013r.

Z Piastem 30 października 16.10.2012r.
Wtorek 30 października 2012r. godz.14.45 - oto nowy termin meczu przedostatniej kolejki rozgrywek klasy okręgowej juniorów młodszych pomiędzy MKS-em Debrzno i Piastem Człuchów.

MKS Debrzno - Dolina Gałąźnia Wielka 5:2 (0:1)
Szturm po przerwie
14.10.2012r.
W futbolu nie ma nic za darmo. Bardzo wyświechtane to hasło, lecz jak najbardziej aktualne i prawdziwe, o czym dobitnie po raz kolejny przekonaliśmy się w niedzielne popołudnie.

Derby dla Korala 14.10.2012r.
Po wyrównanej rywalizacji juniorzy starsi przegrali derbową potyczkę z Koralem Dębnica 1:2. Trochę żal tego spotkania, ponieważ w końcówce byliśmy bliscy doprowadzenia do remisu, ale z drugiej strony, oceniając na chłodno, gospodarze byli minimalnie lepsi, a nasz zespół rozegrał jeden ze słabszych meczów w sezonie.

Nie podjęli walki 14.10.2012r.
Mocno niezadowolony był po wyjeździe do Konarzyn trener juniorów młodszych Łukasz Płóciennik. Zdarzało nam się przegrywać w tej rundzie wysoko, ale zawsze szkoleniowiec podkreślał spore zaangażowanie podopiecznych, ambicję i charakter. Tym razem niestety tego zabrakło.

Powrót do ligowej rzeczywistości 12.10.2012r.
14 października 2012r. o godz. 15.15 rozpocznie się na Stadionie Miejskim w Debrznie mecz dziewiątej kolejki rozgrywek klasy A seniorów pomiędzy MKS-em i Doliną Gałąźnia Wielka.

Prawie wszędzie było ciekawie 11.10.2012r.
Na pięciu stadionach podokręgu słupskiego wczoraj odbywały się mecze III rundy szczebla wojewódzkiego rozgrywek Pucharu Polski. Piłkarze niemal wszystkich klubów zgodnie udowodnili, że pucharowa rywalizacja może być interesująca. W zasadzie w każdym ze spotkań było bardzo ciekawie.

MKS Debrzno - Brda Przechlewo 4:3 (1:2, 2:2) po dogrywce
Wojownicy znad Debrzynki grają dalej!
10.10.2012r.
Dla takich widowisk zawsze warto przychodzić na Stadion Miejski. MKS po dramatycznym boju pokonał w trzeciej rundzie pucharowych rozgrywek Brdę Przechlewo 4:3 i wyeliminował kolejnego wyżej notowanego rywala.

Puchar z Brdą, czyli powtórka z 1995 roku... 09.10.2012r.
10 października 2012r. o godz. 15.30 na Stadionie Miejskim MKS zagra mecz III rundy szczebla wojewódzkiego rozgrywek o Puchar Polski. Rywalem czerwono-niebieskich będzie Brda Przechlewo, czyli klub, z którym debrznianie najczęściej spotykali się w swojej historii.

P.P.H.U. "Żagiel" i "Meblolux" też pomogli 08.10.2012r.
Kolejne dwie firmy wsparły ideę wydania pamiątkowej monografii na 20-lecie MKS Debrzno. Serdecznie dziękujemy P.P.H.U. "Żagiel" Tadeusza Bucholca i "Mebloluxowi" Pawła Osiuraka za przyłączenie się do naszej inicjatywy i... prosimy następnych o jeszcze!

Victoria Dąbrówka - MKS Debrzno 0:2 (0:0)
Wszystko dobre...
07.10.2012r.
...co się dobrze kończy. Wygraliśmy na wyjeździe z Victorią Dąbrówka 2:0 i wróciliśmy do Debrzna bogatsi o trzy punkty. To był solidny mecz czerwono-niebieskich, rozgrywany pod kontrolą naszego zespołu, choć właściwie niemal do końca wynik był jednak sprawą otwartą.

Gorsi o włos 06.10.2012r.
W drugiej sobotniej konfrontacji młodzi futboliści grali w jeszcze trudniejszych okolicznościach pogodowych niż ich nieco starsi koledzy.

Ubłoceni, lecz zadowoleni 06.10.2012r.
Była walka, determinacja, zmieniający się wynik, mnóstwo ambicji z obu stron i to, co najważniejsze, czyli wygrana czerwono-niebieskich. Juniorzy starsi pokonali Skotawię Dębnica Kaszubska 4:2, "wyrywając" rywalom punkty w emocjonującej końcówce.

W samo okienko (3)
Człowiek z liściem na głowie
05.10.2012r.
Zapowiada się nam kilka gorących tematów w najbliższych dniach, jak choćby mecz Polska - Anglia, który z pewnością otworzy w mediach arsenał wspomnień z wiecznie żywym "zwycięskim" remisem na Wembley w 1973 roku.

Wkrótce zima - zamów i noś czapkę! 05.10.2012r.
Robi się coraz chłodniej, rozpoczęła się jesień, a za nią szybko nadciągnie zima. Skoro mowa o tej porze roku nie sposób pominąć klasycznego tekstu z kultowej komedii "Miś", że "jak jest zima to musi być zimno".

Zmiany godzin meczów młodzieży 04.10.2012r.
W sobotę 20 października 2012r. obydwie drużyny juniorów MKS-u Debrzno mają zaplanowane w terminarzu spotkania klasy okręgowej na własnym boisku. Starsi podejmują Stegnę Parchowo, młodsi powalczą z Tęczą Brusy.

Ruszyła budowa "Orlika" 03.10.2012r.
27 września firma "Kaszub", która zwyciężyła w przetargu na budowę w Debrznie kompleksu boisk sportowych w ramach rządowego programu "Moje boisko - Orlik 2012", wkroczyła na teren budowy.

Akademia Piłkarska 2012 MKS Debrzno 02.10.2012r.
Arkadiusz Lewenko i Paweł Władyczak to dwaj pomysłodawcy nowej inicjatywy, jaką jest utworzenie Akademii Piłkarskiej MKS Debrzno. Patronat nad akademią objął Burmistrz Miasta i Gminy Mirosław Burak, głównym partnerem jest firma "Sieć" Sylwestra Nylca.

::  Copyright © 2003-2023 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::