"Niedzielan" zapewnił zwycięstwo 04.09.2004
Pełnym sukcesem zakończyła się wyprawa drużyn juniorskich MKS-u do Korzybia. Przywieźliśmy komplet punktów, zgodnie z założonym planem, ale łatwo wcale nie było.
Juniorzy starsi szybko przegrywali 0:2, doprowadzili po dwóch trafieniach Piotra Grzechnika do remisu, by decydującego gola zdobyć już w doliczonym czasie gry. Bohaterem dnia okazał się rezerwowy Grzegorz "Niedzielan" Pryba, który popisał się efektownym strzałem na wagę wygranej.

Łatwiejsza była potyczka juniorów młodszych, dwa skutecznie wykonane rzuty wolne (Andrzej Taras i Alan Nalepa) ustawiły przebieg gry. Trzeci gol, to ewidentny błąd golkipera Unii, po którym Michał Drapała "wjechał" z piłką do pustej bramki.
Teraz czerwono-niebiescy pauzują, a następne mecze rozegrają u siebie z Brdą Przechlewo 18 września o godz. 12:00 i 14: 00.

Juniorzy starsi: Unia Korzybie - MKS Debrzno 2:3 (2:1), bramki dla MKS-u: P. Grzechnik (44, 55), G. Pryba (90+2).
Skład: Żubrynowicz - P. Szczepański, Ł. Jażdżewski, Małys, Seryca (62 Pryba) - G. Dudek (70 Guz), Żywień (58 Masternak), Smoliński (46 Klinger), Litwiniuk (76 B. Leśniewicz) - Sosnowski, P. Grzechnik

Juniorzy młodsi: Unia Korzybie - MKS Debrzno 1:3 (0:2), bramki dla MKS-u: A. Taras (11), A. Nalepa (13), M. Drapała (67).
Skład: K. Grzechnik - Zblewski, A. Taras, Mazur, Marek - Kaczyński, Nalepa, P. Staniol, Drapała - M. Mrozewski, (71 D. Dudek), W. Taras (41 Bronowicki).