Pogrom 08.10.2005r.
Fatalnie zaprezentowali się w miniona sobotę juniorzy MKS-u. Ponieśli w wyjazdowych meczach z Bytovią dwie dotkliwe porażki, najwyższe w sezonie, a w przypadku juniorów młodszych najwyższą w historii. Dla takich wyników nie ma żadnego usprawiedliwienia, bo nawet jeśli przyjąć, że część zawodników nie mogła tego dnia zagrać, to gdzie byli pozostali, ci którzy powinni pojechać na mecze? Nic dziwnego, że ledwo sklecone dwie jedenastki były bez szans w starciach z Bytovią. Okazją do rehabilitacji mogą być mecze z Unią Korzybie u siebie, 15 października o godz. 12:00 i 14:00. Mogą, jeśli młodzi piłkarze MKS-u ponownie zaczną normalnie podchodzić do swojego udziału w rozgrywkach ligowych.

Juniorzy starsi: Bytovia Bytów - MKS Debrzno 6:0 (2:0),
Skład: Kowalczyk - Szczepański, Łopieński, P.Grzechnik, Seryca - D.Dudek, Nalepa, J.Leśniewicz, Czaja - K.Grzechnik, Mazur

Juniorzy młodsi: Bytovia Bytów - MKS Debrzno 13:0 (4:0)
Skład: Kowalczyk - Szymanówka, Bucholc, Borkowski, Bronowicki - Obarzanek, Ł.Dudzic, A.Molenda, Romanowski - Klejdysz, W.Taras