Sensacja na inaugurację 21.11.2005r.
19 listopada ruszyła VIII edycja Debrzneńskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich organizowanej rokrocznie przez MKS. W tym sezonie w rozgrywkach wystartowało 9 zespołów. W porównaniu z rokiem ubiegłym zabraknie w lidze ekip Piranii, OSP i ZMW Wyczechy. W zamian mamy debiutantów: Celtic i Ogrodową.
Tak jak zapowiadaliśmy nastąpiła jedna istotna zmiana w systemie gier - drużyny zagrają każdy z każdym mecz i rewanż, ale bez turnieju finałowego z udziałem czterech najlepszych zespołów. Ponadto czas gry został skrócony z 2x20 min. na 2x15.
Pierwsze dwie serie spotkań dowiodły, że liga w tym sezonie będzie ciekawsza i bardziej wyrównana. Wprawdzie do papierowych faworytów (biorąc pod uwagę składy osobowe) należy zaliczyć Ogrodową, Szczepan Sport, Przybkowo i Meble, jednak pozostali nie mają zamiaru łatwo sprzedać skórę. Dowód? Sensacyjne zwycięstwo Spawaczy nad Meblami. Oby więcej takich niespodzianek, bo dodaje to kolorytu rozgrywkom.
26 listopada kolejne mecz, zapraszamy kibiców do hali Zespołu Szkół od godz. 15.00. Mecze sędziują Mirosław Łepek i Jarosław Matraszek.