Rywalizacja nabiera rumieńców 27.11.2005r.
Po czterech seriach spotkań w lidze halowej na fotelu lidera zasiadł zespół Ogrodowa. Mimo to zawodnicy tej drużyny nie mogą być zadowoleni z sobotnich rozstrzygnięć. Najpierw z dużym trudem uporali się ze Spawaczami, a następnie ulegli po dramatycznym boju PPZ Przybkowo. Liderują, bowiem mają jeden mecz więcej rozegrany niż najgroźniejsi rywale.
Ubiegłoroczni mistrzowie - PPZ Przybkowo oprócz prestiżowej wygranej z Ogrodową w ostatnich sekundach obronili remis z ekipą Szczepan Sport. Przeciwnicy prowadzili już 3:0, ale skuteczna gra Ireneusza Nowaka pozwoliła jego drużynie wywalczyć cenny punkt.
To był dobry weekend dla FC Albatros. Młoda ekipa w której szczególnie wyróżnia się Michał Pacholik odniosła dwa przekonywające zwycięstwa.
Na przeciwległym biegunie Celtic, który dwukrotnie bezdyskusyjnie poległ. Odzyskuje wigor zespół Mebli. Z trudem, bo z trudem, ale zmogli rewelacyjnie spisujący się Doradon. Jedyną drużyną bez zdobyczy punktowej jest Grom walczący ambitnie, ale nie mający atutów personalnych.
3 grudnia od godz. 15:30 V i VI kolejka i patrząc na zestaw par można być pewnym, że ciekawych potyczek nie zabraknie.