16 stycznia pierwszy trening 08.01.2013r.
Po dwumiesięcznej przerwie wznawiają regularne zajęcia treningowe seniorzy MKS-u Debrzno. Drużyna trenowana przez Pawła Władyczaka pierwszy raz spotka się w środę 16 stycznia o godz.17.30 w hali Zespołu Szkół. W tym obiekcie zawodnicy będą ćwiczyć trzy razy w tygodniu.
Oprócz śród będą to również terminy czwartkowe (godz.16.30) i piątkowe (19.00). Plany sparingowe zakładają sześć meczów. Pięć z nich odbędzie się na wyjazdach. 16 lutego zagramy ze Spartą Złotów, 24 lutego z Kolejarzem Chojnice, 2 marca z Tęczą Brusy, 9 marca z Koralem II Dębnica i 16 marca z Piastem Człuchów. Jedyne spotkanie towarzyskie przed ligą, jakie czerwono-niebiescy odbędą na własnym stadionie to potyczka z Orłem Scholastykowo 24 marca. Co ważne, przygotowania do rundy wiosennej to w naszym przypadku także... Puchar Polski. Pomorski Związek Piłki Nożnej wyznaczył mecze IV rundy na środę 13 marca, wtedy podejmiemy Czarnych Czarne. Gdyby debrznianom udało się przeskoczyć tę przeszkodę, następna runda odbędzie się... też przed początkiem rewanżów w klasie A, czyli 3 kwietnia. Premierowe spotkanie o punkty zagramy w weekend 6/7 kwietnia w Lipnicy. Oprócz treningów i meczów na otwartym boisku MKS najprawdopodobniej weźmie udział w halowym turnieju w Krajence 26 stycznia. W ciągu kilku dni będą znane szczegóły dotyczące tej imprezy.