Zimowe turnieje dla młodzieży 11.02.2013r.
17 lutego i 2 marca - w tych terminach odbędą się halowe imprezy organizowane przez nasz klub z myślą o przygotowujących się do rozgrywek rundy rewanżowej juniorach starszych i młodszych. W obydwu turniejach weźmie udział po sześć zespołów.
W najbliższą niedzielę przystąpią do rywalizacji juniorzy starsi. W szkolnej hali przy ul. Królewskiej zagrają Sparta Złotów, Polonia Jastrowie, Tarnovia Tarnówka, Pogoń Łobżenica i dwie ekipy MKS-u Debrzno dowodzone przez trenera Sławomira Słonkę. Drużyny grać będą systemem "każdy z każdym", pojedynczy mecz potrwa 15 minut, bez dzielenia na połowy. Zaczynamy o godz.9.30, całość zakończymy ok.14.45. Trzy czołowe kluby zostaną nagrodzone pamiątkowymi pucharami, wyróżnimy też najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza i króla snajperów. Trzynaście dni później w tym samym miejscu spotkają się juniorzy młodsi (w tym przypadku z roczników 1998 i 1999), którzy zagrają w bliźniaczo podobnych zawodach, z udziałem sześciu ekip. W marcowej rywalizacji oprócz dwóch drużyn MKS-u (szkoleniowiec Łukasz Płóciennik) zobaczymy teamy Piasta Człuchów, Czarnych Czarne, Sparty Złotów i Kamionki Kamień Krajeński. Zasady gry podobne jak w przypadku juniorów starszych, "pula" upominków również. Zapraszamy kibiców do obserwowania zmagań młodych piłkarzy.