Z Uranią obie drużyny w niedzielę 29.05.2013r.
W zbliżający się weekend aż dwa zespoły MKS-u zagrają z tym samym rywalem i obydwa na wyjeździe. Zarówno seniorzy, jak i juniorzy starsi udadzą się do Udorpia na mecze z Uranią.
Początkowo konfrontacja dorosłych ekip miała zostać rozegrana w sobotę 1 czerwca o godz.15.30, ale po odwołaniu inauguracyjnej wiosennej serii klasy A z 6/7 kwietnia i przełożeniu jej na 30 maja (z wyjątkami, gdyż dwie potyczki zaplanowano na dzisiaj) Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zadecydowała, iż wszystkie spotkania z terminu 1/2 czerwca odbędą się obligatoryjnie w niedzielę o godz.16.00. Idąc śladem tej decyzji MKS zwrócił się do Uranii z prośbą o to, aby i juniorzy starsi wyszli na boisko 2 czerwca o godz.13.00, a więc rozegrali przedmecz potyczki seniorów. Gospodarze wyrazili na to zgodę, komisja również i zamiast w sobotę młodzież debrzneńska wybierze się pod Bytów dzień później.