Orzeł Kołczygłowy dziewiątym rywalem najmłodszych 20.08.2013r.
Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN zadecydowała o przyjęciu jeszcze jednego klubu do drugiej grupy klasy okręgowej juniorów D1, czyli tej, w której występować będzie MKS Debrzno. Dziesiątą ekipą dołączoną do ligi jest Orzeł Kołczygłowy.
Naturalnie po dokooptowaniu tej drużyny zmianie uległ terminarz rundy jesiennej. Żaden z teamów nie będzie pauzować, zatem zmagania będą bardziej płynne. Czerwono-niebiescy zagrają w I rundzie z zespołem z Kołczygłów na własnym boisku w weekend 19/20 października, w przedostatniej kolejce. Wkrótce umieścimy wykaz konkretnych dat i godzin spotkań obydwu grup juniorskich MKS-u, tymczasem ta istotna roszada dotycząca juniorów D1 została już uwzględniona w odpowiednim miejscu w planie gier na naszej stronie internetowej.