Powtórka z kwietnia 06.09.2013r.
W trzech terminach (10, 11 i 18 września) wyznaczono mecze I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu słupskiego. Wczoraj Komisja ds. Rozgrywek dokonała losowania tej fazy zmagań, kierując się oczywiście jak co roku kryteriami geograficznymi.
Czerwono-niebiescy zmierzą się na własnym boisku w środę 11 września o godz.16.30 z Czarnymi Czarne. Będzie to więc niejako powtórka ze spotkania pucharowego rozegranego w Debrznie 10 kwietnia tego roku, w którym goście wygrali po zaciętym boju 4:3. Tamta rywalizacja przeszła do historii głównie ze względu na ciągłe przekładanie daty zawodów, które pierwotnie miały się odbyć... równo miesiąc wcześniej. Torpedowała je bezlitosna zima, nie pozwalając długo wyjść piłkarzom na murawę. Teraz takich problemów rzecz jasna nie przewidujemy, a potyczka w środku przyszłego tygodnia będzie stanowić przedsmak znacznie ważniejszej konfrontacji obydwu klubów, o ligowe punkty, zaplanowanej na 20 października. W "turnieju tysiąca drużyn" los zetknął MKS i Czarnych czwarty raz, a szerzej o dotychczasowych starciach zespołów w tych rozgrywkach napiszemy tuż przed meczem. Poniżej rezultaty rundy wstępnej oraz zestawienie par tej z udziałem debrznian:

Runda wstępna
Klub Sympatyków Gryf Słupsk- Victoria Słupsk 5:1
Głos Pomorza- Słupia Kwakowo 2:6
Tylko Pogoń Lębork- Koral Maszewo 0:3
Błękitni Główczyce- Zenit Redkowice 2:5
Magic Niezabyszewo- Lipniczanka Lipnica 0:4
Granit Kończewo- Garbarnia Kępice 0:3
Polonez Bobrowniki- Skotawa Budowo 5:2
Sędziowie Koszalin- Dąb Kusowo 2:0
Wybrzeże Objazda: wolny los

I runda
10 września 2013r. (wtorek) godz.17.00
Sędziowie Koszalin- Jantar Ustka (boisko w Malechowie)

11 września 2013r. (środa) godz.16.30.
Zenit Redkowice- KS Damnica
Polonez Bobrowniki- Karol Pęplino