Żywień powędrował do Objazdy 24.10.2013r.
Ryszard Żywień to kolejny były piłkarz MKS-u, który kontynuuje sportową przygodę w innym klubie. Zawodnik o pseudonimie "RyHu" podjął treningi w A-klasowym Wybrzeżu Objazda i wszystko wskazuje, iż będzie w najbliższym czasie reprezentował barwy tego właśnie zespołu.
Stosowne dokumenty przekazano już do Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej i lada dzień 27-latek zostanie zgłoszony do rozgrywek w sezonie 2013/2014. Żywień przywdziewał czerwono-niebieski kostium w drużynach młodzieżowych w latach 2001-2005, zdobywając w lidze juniorów starszych siedem goli, potem natomiast próbował swoich sił w ekipie seniorów, gdzie w trakcie dwóch podejść łącznie w okresie od 13 czerwca 2004r. do 6 kwietnia 2008r. zagrał w czternastu oficjalnych spotkaniach strzelając jedną bramkę.