Cztery punkty czy sześć? 20.05.2006r.
Bezbramkowym remisem zakończył się wyjazd juniorów starszych do Korzybia. Mecz z Unią miał wyrównany przebieg, chociaż gospodarze stworzyli nieco więcej dogodnych sytuacji do strzelenia zwycięskiego gola. Debrznianie kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce Radosława Mazura.
Najprawdopodobniej konto punktowe czerwono-niebieskich po tym meczu wzbogaci się jednak o pełną pulę, ponieważ wg posiadanych przez nas informacji w zespole Unii powinien pauzować za 4 żółte kartki Piotr Mazuś. Tymczasem nie tylko zagrał z MKS-em, ale zarobił kolejny żółty kartonik... Sądzimy, że na najbliższym posiedzeniu wydziału gier zawody te zostaną zweryfikowane na walkower dla naszego klubu.
Żadnych problemów z zainkasowaniem trzech punktów nie mieli juniorzy młodsi. Wygraliśmy gładko 4:1 z najsłabszą drużyną ligi, chociaż oceniając na chłodno przebieg meczu należy raczej zganić piłkarzy MKS-u niż pochwalić. Zmarnowaliśmy w tym spotkaniu mnóstwo doskonałych sytuacji na dalsze gole (w tym rzut karny egzekwowany przez Tomasza Kowalczyka) a ponadto ustanowiliśmy rekord sezonu w ilości spalonych...
27 maja w przedostatniej serii spotkań debrznianie gościć będą Brdę Przechlewo. Mecze o godz. 12:00 i 14:00.

Juniorzy starsi:
Unia Korzybie - MKS Debrzno 0:0
Skład: K.Grzechnik - Bucholc (46 Drapała), Ł.Jażdżewski, Łopieński, Seryca - Kaczyński, Brzeziński, Mazur, Marek (78 Zblewski) - P.Grzechnik, Mrozewski (46 Kulesza)

Juniorzy młodsi:
Unia Korzybie - MKS Debrzno 1:4 (0:3)
Bramki dla MKS-u: Patryk Klejdysz (18, 19), Andrzej Taras (36), Łukasz Dudzic (65)

Skład: Kowalczyk - Bucholc (41 Wołek), A.Taras, Bronowicki, Romanowski - Drapała (41 Rudnik), Ł.Dudzic, Borkowski, W.Taras (63 M.Molenda) - Klejdysz, Szeliga