Rozliczenie akcji "1% dla MKS-u" - dziękujemy Wam! 13.12.2013r.
1244 zł. to kwota, jaką 27 listopada za pośrednictwem warszawskiej fundacji "Partnerstwo" otrzymał Miejski Klub Sportowy Debrzno z tytułu wpłat jednego procenta od należnego podatku przy rozliczaniu poprzedniego roku w urzędach skarbowych.
Tą drogą serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy w prosty, przystępny sposób zdecydowali się wesprzeć działalność statutową czerwono-niebieskich znad Debrzynki. Liczyła się dosłownie każda złotówka, w myśl zasady "ziarnko do ziarnka...". Przypomnijmy, iż akcję zapoczątkowaliśmy w 2009r. i od tej pory zawsze naszym sojusznikiem jest wspomniana wyżej fundacja. Poprzednio zebraliśmy kolejno 986, 1595 i 1000 złotych. Zatem łącznie dzięki sympatykom debrzneńskiego klubu trafiło na konto stowarzyszenia już prawie pięć tysięcy złotych. Naturalnie wkrótce będziemy zachęcać kibiców, zawodników, działaczy, praktycznie wszystkich związanych z "emkaesiakami" do tego, aby w 2014r. "spowiadając się" przed fiskusem nie zapomnieli wzorem lat ubiegłych o pomocy dla klubu. Odpowiedni wzór jak to zrobić umieścimy w styczniu na www.mksdebrzno.pl.