ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
28 grudnia "Debrzno 30+" III 19.12.2013r.
Okres świąteczno-noworoczny nie oznacza wcale posuchy w aktywności sportowej w mieście nad Debrzynką. Szczególne natężenie wydarzeń nastąpi 28 i 29 grudnia, kiedy halę Zespołu Szkół od rana do wieczora całkowicie opanują młodzi adepci piłki nożnej z Akademii Piłkarskiej MKS-u i ich rówieśnicy z innych ośrodków (cztery turnieje, o czym jutro...), uczestnicy ligi halowej (wtedy odbędzie się czwarta seria sezonu) oraz zawodnicy zaangażowani w projekt pod nazwą "Debrzno 30+".
Ta ostatnia impreza, której pomysłodawcą dwa lata temu był Arkadiusz Lewenko, w sobotnie popołudnie (początek o godz. 17.00) 28 grudnia będzie mieć swoje trzecie wydanie. Gorąco zachęcamy do zabawy w futbol na luzie wszystkich, którzy ukończyli trzydziesty rok życia i są związani z debrzneńską "kopaną". Prawo startu mają byli i obecni piłkarze Żagla i MKS-u (bez względu na miejsce zameldowania), mieszkańcy miasta i gminy Debrzno oraz osoby wywodzące się z naszej "małej ojczyzny", których rodzinne i zawodowe losy rzuciły daleko od macierzystego grodu. Celowo organizujemy te zmagania właśnie w tak specyficznym czasie, gdyż teraz jest największa szansa na to, aby na boisku zaprezentowali się m.in. ci, których nie mamy okazji spotkać w Debrznie na co dzień. Ważna uwaga dotyczy regulaminu. W tej edycji główną rolę będą odgrywać bramkarze, do których dolosujemy pozostałych, dzięki czemu drużyny powstaną na "chybił trafił", co powinno zagwarantować jeszcze ciekawszą rywalizację. Prosimy o zgłaszanie się do turnieju do godz.16.45, wpisowe wynosi wzorem poprzednich lat 10 złotych. Informacji o jedynym w swoim rodzaju spotkaniu miłośników piłki nożnej udzielamy pod numerem telefonu 609 266 529, a TUTAJ przedstawiamy oficjalny plakat "Debrzno 30+" Anno Domini 2013...
Zawody są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą "Od przedszkolaków po oldbojów - wszyscy na sportowo Debrzno 2013", dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno.

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::