Decyzje wydziału dyscypliny i wydziału gier 31.05.2006r.
W ubiegłym tygodniu na posiedzeniach najbardziej istotnych komórek związkowych zapadły trzy decyzje dotyczące MKS-u. Wydział gier zgodnie z naszymi przypuszczeniami zweryfikował wynik meczu klasy okręgowej juniorów starszych Unia Korzybie - MKS Debrzno (0:0) na walkower 3:0 na korzyść czerwono-niebieskich. Przyczyną zmiany rezultatu było gapiostwo działaczy Unii, którzy pozwolili zagrać mającemu pauzować za 4 żółte kartki Piotrowi Mazusiowi.
Wydział dyscypliny nałożył na MKS karę finansową w wysokości 200 zł za incydent jaki miał miejsce po zakończeniu meczu klasy okręgowej seniorów z Koralem Dębnica. Przypomnijmy, że podczas zejścia z boiska do szatni jeden z sędziów asystentów został opluty przez idiotę (słowo "kibic" nie przechodzi nam przez gardło), trzymającego podobno kciuki za nasz zespół. Tyle właśnie kosztuje specyficzna "pomoc" ulubionemu ponoć klubowi.
Ten sam wydział zadecydował o ukaraniu grającego w juniorach starszych Radosława Mazura dyskwalifikacją w wymiarze trzech meczów za czerwoną kartkę otrzymaną za niesportowe zachowanie w trakcie potyczki w Korzybiu. Zawodnik będzie więc pauzował do końca obecnego sezonu, nie zagra również w dwóch pierwszych spotkaniach nowej edycji rozgrywek.