Startujemy z mini-ligą 09.01.2014r.
Długo wstrzymywaliśmy się z początkiem rozgrywek halowej ligi młodzieżowej, ale czas najwyższy zainaugurować wreszcie nasze nowe przedsięwzięcie. Nawał innych imprez w okresie świąteczno-noworocznym, ale także niestety dość średnie zainteresowanie propozycją to główne przyczyny opóźnienia. Dlatego dopiero w sobotę 11 stycznia odbędą się premierowe mecze.

Zbiórka zespołów (przypominamy, że chodzi o drużyny złożone z zawodników z roczników 1997-2000) w obiekcie Zespołu Szkół o godz.14.45, zawody zaczniemy piętnaście minut później. Ciągle jeszcze można zgłaszać ekipy, informacji udzielamy pod numerem telefonu 609 266 529. Zapraszamy.