Biały Bór czy Słupia? 19.01.2014r.
Grad bramek w sześciu rozegranych spotkaniach- oto plon sobotniego popołudnia z Młodzieżową Ligą Halową. Zdobyto ich aż 58, co w równej mierze dobrze świadczy o prawidłowo nastawionych celownikach strzelców, jak też kiepskiej postawie linii obronnych oraz dysproporcjach w umiejętnościach i możliwościach zespołów.

ZSS Chemik i Tsunami to dwie najlepsze ekipy, między nimi rozstrzygnie się kwestia pierwszej lokaty w sezonie i co do tego już teraz nie ma żadnych wątpliwości. Przypomnijmy, że przed tygodniem liderzy wygrali po ciekawej konfrontacji ze słupianami 5:3 i zapewne drugie bezpośrednie starcie zadecyduje o tym, która z drużyn zgarnie mistrzowski tytuł. Niestety, trzy potyczki nie doszły do skutku, ponieważ nie przybyli na halę zawodnicy The Best Słupia. Trudno, ale na brak determinacji i konsekwencji w podejściu do zabawy w futbol wielkiego wpływu nie mamy.

Najciekawszym meczem dnia niespodziewanie okazał się ten pomiędzy Realem Madryt a Okoń A.K. Akwarium. "Królewscy" po kontuzji Patryka Witkowskiego zmuszeni byli znaczą część czasu gry biegać w czwórkę, ale mimo to dali radę i odnieśli dość zaskakujące zwycięstwo. Dzięki temu dogonili znajdujący się na czwartym miejscu w tabeli FC Anrufen.

Następne spotkania przewidzieliśmy w niedzielę 26 stycznia o godz.11.30, zatem przed zmaganiami przedostatniego weekendu dorosłych futbolistów.

IV, V, VI kolejka- 18 stycznia 2014r.

Wyniki i zdobywcy goli:

The Best- Real Madryt 0:3 walkower
drużyna The Best nie stawiła się na zawody

Tsunami- Okoń A.K. Akwarium 4:1 (2:0)
P. Szymaniak 2, P. Wons, P. Maszczak- B. Szulc

FC Anrufen- ZSS Chemik 0:11 (0:5)
K. Szawarniak 4, M. Gryta 3, J. Kaczmarek 2, samobójcza, M. Romanek

Okoń A.K. Akwarium- Real Madryt 1:2 (0:1)
B. Szulc- B. Trossowski, M. Rzucidło

The Best- ZSS Chemik 0:3 walkower
drużyna The Best nie stawiła się na zawody

Tsunami- FC Anrufen 16:2 (8:0)