Remis na szczycie 28.01.2014r.
Jedno spotkanie przykuwało uwagę śledzących rozgrywki Młodzieżowej Ligi Halowej kibiców, jak również uczestników. W ósmej serii doszło do drugiego meczu dwóch najlepszych ekip, czyli ZSS Chemik i Tsunami.

Poprzednio liderzy pokonali słupian 5:3, teraz potyczka była jeszcze bardziej zacięta i przyniosła wynik nierozstrzygnięty 1:1. Do przerwy po trafieniu Bartłomieja Lemańczyka wygrywali wiceliderzy, do remisu doprowadził po zmianie stron Jakub Kierzek. W innych konfrontacjach nie było wielkich wydarzeń, obserwowaliśmy raczej grę do jednej bramki, mnóstwo goli i wysokie zwycięstwa ZSS Chemik, Tsunami i FC Anrufen. Znowu nie przyjechali zawodnicy The Best Słupia i nie dlatego, że nie mieli transportu czy też przestraszyli się mroźnej zimy, ale zwyczajnie nie zdołali zebrać składu.

Ciekawie zrobiło się w zestawieniu najskuteczniejszych piłkarzy. Nieobecnego Krzysztofa Szawarniaka omal nie dogonił Patryk Wons z Tsunami, który ostro postrzelał w meczu z Realem Madryt i traci teraz do "Szuwara" zaledwie jedną bramkę.

Końcowe dwie serie spotkań odbędą się prawdopodobnie w sobotę 15 lutego, ale potwierdzimy to jeszcze odpowiednim komunikatem na stronie internetowej.

VII i VIII kolejka- 26 stycznia 2014r.

Wyniki i zdobywcy goli:

FC Anrufen- The Best 3:0 walkower
drużyna The Best nie stawiła się na zawody

ZSS Chemik- Okoń A.K. Akwarium 7:2 (2:1)
J. Kierzek 3, M. Gryta 2, M. Romanek, J. Kaczmarek- Mich. Bucholc, B. Szulc

Real Madryt- Tsunami 0:18 (0:8)
P. Wons 8, B. Lemańczyk 4, N. Mucha 3, P. Maszczak 2, P. Szarmach

Okoń A.K. Akwarium- The Best 3:0 walkower
drużyna The Best nie stawiła się na zawody

Real Madryt- FC Anrufen 3:9 (2:5)
M. Rzucidło 3- M. Weiland 6, D. Kleist 2, G. Mateusiak

ZSS Chemik- Tsunami 1:1 (0:1)