Piąta lokata roczników 2003 i 2004, laur dla Urbanowicza 30.01.2014r.
Główna nagroda, czyli komplet strojów firmy Givova powędrował do Szczecinka. To tamtejsi młodzi futboliści z Akademii Piłkarskiej triumfowali w halowym turnieju juniorów E (2003-2004) w Tuchomiu, dystansując zasłużenie, biorąc pod uwagę jakość gry, którą prezentowali, pozostałe kluby.

Organizatorzy, na czele z głównym animatorem cyklu imprez dla młodzieży odbywających się tradycyjnie w okresie ferii zimowych, Tomaszem Grubą zmodyfikowali regulamin środowych zawodów, a to na skutek wycofania się w ostatniej chwili dwóch ekip. Nie dotarły na miejsce rywalizacji Drzewiarz Rzeczenica i Anioły Garczegorze, stąd zamiast ośmiu zagrało sześć drużyn. W tej sytuacji zrezygnowano z podziału na grupy i wdrożono w życie system "każdy z każdym", a potem dodatkowo pojedynkowano się także o miejsca. Łącznie więc obserwowaliśmy osiemnaście potyczek, stojących na niezłym poziomie i w większości emocjonujących.

Podopieczni Sebastiana Stalki, czyli Akademia Piłkarska 2012 MKS Debrzno uplasowali się na piątej pozycji, odnosząc w turnieju dwa zwycięstwa. Cenna była derbowa wiktoria z Orlikiem Czarnymi Czarne, a także wygrana w rewanżowym boju z Liderem Miastko. Zacięte były konfrontacje we wstępnej fazie z Akademią Piłkarską Człuchów i Liderem, w których czerwono-niebiescy z pasją odrabiali poniesione wcześniej straty, ale ostatecznie okazali się słabsi o jednego gola. W spotkaniach z gospodarzami oraz AP Szczecinek górowali już bardziej zdecydowanie rywale. Po cztery bramki zdobyli Kacper Bielecki i Mikołaj Plewa, po raz pierwszy tak skuteczni. Na pewno na duży plus mogą zaliczyć występ w imprezie Mateusz Trela i Jakub Nykiel, reszta debrznian też bardzo się starała, na miarę swoich aktualnych możliwości.

Tuchomianie postanowili wyróżnić statuetką dla najlepszego golkipera (za ambicję i "na zachętę") Bartłomieja Urbanowicza, który choć wzrostem ustępował wielu konkurentom, to jednak zanotował wiele udanych parad i z powodzeniem zastąpił nieobecnego tym razem Patryka Barczewskiego.

Givova Junior Cup 2014- junior E (2003-2004)

Wyniki i strzelcy goli dla AP 2012 MKS:

Myśliwiec- AP Szczecinek 0:3
AP 2012 MKS- Lider 2:3 (Bielecki, Plewa)
Orlik Czarni- Myśliwiec 0:2
AP Człuchów- AP 2012 MKS 4:3 (Bielecki, Plewa, Trela)
Orlik Czarni- AP Szczecinek 1:2
AP Człuchów- Lider 1:0
AP 2012 MKS- AP Szczecinek 1:6 (Plewa)
Orlik Czarni- AP Człuchów 2:1
Lider- Myśliwiec 0:6
AP 2012 MKS- Orlik Czarni 1:0 (Bielecki)