Turniejowa ofensywa na początku lutego 31.01.2014r.
Pierwszy weekend drugiego miesiąca roku będzie obfitował w udział dzieci i młodzieży MKS-u w halowych imprezach. Wspominaliśmy już o Givova Junior Cup 2014 w Tuchomiu, gdzie gościliśmy w minioną środę. Po raz drugi udamy się pod Bytów 2 lutego, aby rywalizować w przedsięwzięciu przeznaczonym dla roczników 2005-2006, czyli podopiecznych Sławomira Słonki.

To jednak nie wszystko. Jutro, tj. 1 lutego ekipa Łukasza Płóciennika z roczników 1999-2000 wybierze się do Sępólna Krajeńskiego na zawody pod szyldem Krajna Arena Futsal Cup. Przeciwnikami czerwono-niebieskich będą oprócz gospodarzy również dwa teamy Chojniczanki Chojnice, Brda Bydgoszcz, Grom Więcbork, Fala Świekatowo i Kamionka Kamień Krajeński.

Z kolei 2 lutego kolejny sprawdzian czeka drużynę Sebastiana Stalki z roczników 2001-2003, która wystąpi w towarzyskim turnieju w Cekcynie. Tam przewidziano obsadę dziesięciozespołową z podziałem na dwie grupy. W pierwszej poza debrznianami znaleźli się Cis Cekcyn, Kamionka Kamień Krajeński, Victoria Śliwice i Sparta Przysiersk. W grupie B umieszczono Myśliwiec Gostycyn, Start Pruszcz Pomorski, Falę Świekatowo, Feniks Mrocza i Victorię Bydgoszcz.

Natężenie wyjazdów jest więc spore, ale to dobrze, bo każda okazja, aby konfrontować się z rówieśnikami z innych klubów to cenne doświadczenie.