Czternasta edycja w przyszłą sobotę 01.02.2014r.
Mistrzostwa Zakładów Pracy (i Przyjaciół) Debrzna rozgrywane od 2001r. rokrocznie kończą sezon pod dachem w mieście, jeśli chodzi o rozgrywki dorosłych futbolistów. Tak będzie w zgodzie z tradycją i tym razem.

Przed nami następna odsłona tej lubianej przez uczestników i kibiców imprezy. Rywalizować będziemy w sobotnie popołudnie 8 lutego 2014r. od godz 15.00. Wcześniej, tj. 4 lutego o godz.17.00 odbędzie się spotkanie z udziałem przedstawicieli poszczególnych drużyn, w budynku klubowym MKS-u na Stadionie Miejskim. Wtedy omówimy szczegóły organizacyjne, dokonamy też losowania numerów do terminarza.

Przypomnijmy, iż w 2013r. w stawce aż ośmiu zespołów zwyciężyła Dobrynka przed Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym i Euromaszem Lipka. Co przyniesie turniej nr 14 przekonamy się niebawem. Zapraszamy do startu, zgłoszeń można dokonywać nie tylko w trakcie wspomnianego wyżej zebrania, lecz także telefonicznie: 609 266 529.