Tymczasowy dom MKS-u, czyli z wizytą za miedzą 22.02.2014r.
Odwiedziliśmy stadion w Lipce, a zatem obiekt, na którym piłkarze naszego klubu mają rozgrywać z powodu remontu Stadionu Miejskiego w Debrznie mistrzowskie mecze o punkty w klasie okręgowej w roli gospodarzy wiosną 2014r.

Jak wcześniej informowaliśmy czeka nas tam siedem spotkań seniorów oraz łącznie osiem potyczek dwóch drużyn juniorskich. Pobyt w sąsiedniej miejscowości miał na celu wypełnienie zaleceń Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, która nakazała wykonanie dokumentacji fotograficznej tamtejszej infrastruktury stadionowej. Wszystko w celu wydania wiążącej opinii, zezwalającej na odbywanie w Lipce przez czerwono-niebieskich ligowych zawodów w rundzie rewanżowej.

Mamy nadzieję, że decyzja słupskich działaczy pojawi się na dniach i będzie jedynie formalnością, bowiem komplet innych pism niezbędnych do jej wydania został złożony pod koniec 2013r. i na początku obecnego. Do pierwszego meczu za miedzą pozostały cztery tygodnie, my zapraszamy na tę chwilę do obejrzenia galerii zdjęć z ubiegłotygodniowego wypadu do oddalonej pięć kilometrów od Debrzna stolicy gminy.