Są następne terminarze 03.08.2014r.
Kilka dni temu poznaliśmy kalendarz jesiennych gier juniorów B MKS-u prowadzonych przez Łukasza Płóciennika, dziś przedstawiamy kolejne "rozkłady jazdy", tym razem pozostałych dwóch zespołów młodzieżowych, jakie będą reprezentować czerwono-niebieskich w nadchodzących rozgrywkach klasy okręgowej sezonu 2014/2015.

Juniorzy D1 szkoleni przez Sebastiana Stalkę rozpoczną ligę w weekend 6/7 września od meczu u siebie z Brdą Przechlewo. Na obiekcie przy ul. Sportowej oprócz tego wystąpimy jeszcze trzykrotnie, a rywalami będą obydwie drużyny Chojniczanki Chojnice oraz Czarni Czarne. Ponadto team Stalki czekają wyjazdy do Korala Dębnica, AP Człuchów i Kolejarza Chojnice. Pierwszą część zmagań zakończymy 18/19 października.

Ekipa Sławomira Słonki, a więc juniorzy E2 zagrają systemem turniejowym (zawody na Orlikach). Zgodnie z sugestią klubów związek zmienił swoją pierwotną decyzję i utworzył grupy sześciodrużynowe. Przeciwnikami emkaesiaków będą zatem Czarni Czarne, JFA Przechlewo, AP Człuchów i dwa zespoły Chojniczanki Chojnice. Jesienią odbędą się cztery turnieje, wg kolejności w Człuchowie (6/7 września), Chojnicach (13/14 września), Przechlewie (27/28 września) i Debrznie (4/5 października).

Pełną wersję terminarzy można znaleźć w dziale Juniorzy.