Dwunasty raz pogramy "na dziko" 11.08.2014r.
Skoro nastał sierpień to najwyższa pora na turniej piłki nożnej dzikich drużyn "Wakacje 2014", czyli doroczną imprezę proponowaną przez MKS uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Odbywa się ona od 2003r. i na stałe weszła do terminarza klubowych przedsięwzięć. W przeszłości najpierw rozgrywaliśmy zawody na Stadionie Miejskim, potem na Orliku przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, zaś w tym roku pierwszy raz skorzystamy ze sztucznej murawy boiska przy ul. Sportowej.

Zapraszamy do tworzenia zespołów i zgłaszania ich do naszej imprezy. Wzorem poprzednich edycji przyjęliśmy zasadę, że tegoroczni maturzyści wystąpią jeszcze jako uczęszczający do szkół ponadgimnazjalnych, podobnie gimnazjaliści (a więc urodzeni w 1998r.) mogą zagrać w "starej" kategorii, tak jak piłkarze z rocznika 2001 są uprawnieni do gry wśród młodszych kolegów ze szkół podstawowych. W najmłodszej grupie drużyna musi liczyć co najmniej sześć osób (5 plus bramkarz), natomiast w dwóch starszych przynajmniej po pięć (4+1).

Zachęcamy do startu nie tylko mieszkańców miasta i gminy Debrzno, lecz również wszystkich chętnych spoza tego terenu, czy przebywających czasowo w naszych okolicach. Na najlepszych pięć ekip w każdym z trzech roczników czekają pamiątkowe puchary, wyróżnimy też najskuteczniejszych snajperów i najmłodszego uczestnika. Warto spróbować swoich sił i miło spędzić kilka godzin na debrzneńskim, miejskim Orliku. Kiedy? Rozpoczęcie zmagań 19 sierpnia 2014r. (wtorek) o godz.10.00. Składy osobowe teamów wraz z ich nazwami można zgłaszać pod numerem telefonu 609 266 529 lub osobiście codziennie w biurze klubu w budynku przy stadionie w godz.9.00-19.00, ewentualnie najpóźniej w dniu turnieju na 30 minut przed jego rozpoczęciem.

MKS organizuje wakacyjne zawody "dzikich" drużyn w ramach realizacji zadania publicznego "Aktywni sportowo bez względu na wiek-Debrzno 2014" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno.