Kalendarz domowych meczów juniorów 18.08.2014r.
Znane są dokładne terminy spotkań debrzneńskiej młodzieży na obiekcie przy ul. Sportowej w rundzie jesiennej edycji 2014/2015. Juniorzy B szkoleni przez Łukasza Płóciennika zaprezentują się miejscowej publiczności w I części sezonu trzykrotnie, juniorzy D1 Sebastiana Stalki cztery razy, natomiast najmłodszy zespół juniorów E2 Sławomira Słonki raz.

Pierwsza z wymienionych drużyn grać będzie o stałej porze, tzn. o godz.15.30. Zmierzymy się na własnym boisku 21 września (niedziela) z Lipniczanką Lipnica, 5 października (niedziela) z Chojniczanką Chojnice oraz 18 października (sobota) z Granitem Koczała.

Juniorzy D1 rozpoczną rozgrywki wyjątkowo we wtorek 9 września o godz.17.00 od derbowej potyczki z Brdą Przechlewo, a wszystkie pozostałe zawody odbędą się o godz.11.00- 21 września (niedziela) z Chojniczanką II Chojnice, 5 października (niedziela) z Chojniczanką Chojnice i 18 października (sobota) z Czarnymi Czarne.

Juniorzy E2 grać będą systemem turniejowym i jedna z takich imprez (ostatnia w rundzie) odbędzie się na Orliku przy Stadionie Miejskim w niedzielę 5 października o godz.11.00.

Nie musimy dodawać, iż serdecznie zapraszamy fanów piłki młodzieżowej na wszystkie w/w spotkania. Kibicujcie aktywnie emkaesiakom, zapełniajcie odnowione trybuny i prośbę tę kierujemy nie tylko do rodziców młodych zawodników, lecz również pozostałych sympatyków futbolu.