O wiele słabsi od spartan 25.08.2014r.
Juniorzy B prowadzeni przez Łukasza Płóciennika rozegrali w poniedziałek kontrolne spotkanie przed zaczynającym się w najbliższy weekend nowym sezonem. Rywalem debrznian była Sparta Złotów. Mecz zakończył się wyraźną przegraną naszego zespołu 1:9.

Już do przerwy ekipa Karola Szwedy wygrywała 4:0 po golach Bartłomieja Wnuka (11 min.), Kamila Sromały (18 min.), Kamila Cieślika (30 min.) i Emila Grubby (40 min., z karnego). Nasza drużyna miała jedną znakomitą okazję na zdobycie bramki, ale w 23 min. Dominik Fiegler nie wykorzystał rzutu karnego. Golkiper złotowski poradził sobie zarówno ze strzałem "Domina", jak również dobitką...

W drugiej części jeszcze pięciokrotnie futbolówka lądowała w naszej siatce. W 46 min. trafił Szymon Osada, w 48 min. Sromała, w 68 min. Bartłomiej Bielecki, w 74 min. Wnuk i w 78 min. Karol Smoliński. Czerwono-niebiescy odpowiedzieli tylko trafieniem Kacpra Rekusza w 72. minucie, który bezbłędnie wyegzekwował drugą jedenastkę, gwizdniętą za zagranie ręką jednego z miejscowych zawodników.

Ustępowaliśmy gospodarzom właściwie we wszystkich elementach piłkarskiego abecadła i tak wysoka porażka odzwierciedliła jak najbardziej obraz gry. W czwartek 28 sierpnia team Płóciennika zmierzy się w sparingu z juniorami A Akademii Piłkarskiej Człuchów. Początek zawodów na boisku w Lipce o godz.18.00.

Sparta Złotów - MKS Debrzno 9:1 (4:0)
Gol dla MKS-u: Kacper Rekusz (72-k)
MKS: Zawadzki (41 Kalla)- Okoński, Górnowicz, Fiegler, Markiewicz- Pilarski, Rekusz, Zaborowski, Jaworski- Szulc, Raszliński. Grali także: Borucki, Racinowski i Romanek