Z Kaszubią na remis 02.09.2006r.
Potyczki z Kaszubią Studzienice juniorów MKS-u zakończyły się połowicznym sukcesem. Juniorzy starsi zasłużenie zwyciężyli 4:2 po niezłej grze. Aż trzy trafienia zaliczył Bartłomiej Lica. Pierwsza połowa zdecydowanie dla czerwono-niebieskich, ale po przerwie goście wzięli się do roboty i dopiero w samej końcówce gol Licy na 4:2 rozstrzygnął sprawę.
Porażki doznali juniorzy młodsi, którzy szybko (w 13 minucie) stracili gola, a potem zabrakło argumentów aby odwrócić losy rywalizacji. Juniorzy starsi usadowili się na fotelu lidera, ale trudno o daleko idące wnioski skoro drużyny nie rozegrały równej liczby spotkań, a niektórzy... nie rozpoczęli jeszcze rozgrywek.
Kolejne mecze nasi młodzi piłkarze rozegrają na wyjeździe z Koralem Dębnica w sobotę 9 września o godz. 11:00 i 13:00.