Sokół Wyczechy kolejnym rywalem 03.10.2006r.
W środę 11 października o godz. 15:30 odbędą się mecze IV rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu słupskiego. MKS, po wyeliminowaniu Drzewiarza Rzeczenica, zmierzy się na wyjeździe z innym przedstawicielem klasy A Sokołem Wyczechy.
Ekipa Sokoła pokonała już dwie przeszkody w pucharowej rywalizacji obecnego sezonu (8:1 z Juve Uniechów i 3:1 z Koralem Dębnica), a w lidze aktualnie znajduje się na 10 miejscu. Będzie to trzecia konfrontacja z Sokołem w historii naszej gry w Pucharze Polski. 23 sierpnia 1992 roku czerwono-niebiescy wygrali u siebie 4:1, a 12 lat później 6 października 2004 roku ponownie zwyciężyliśmy, tym razem w Wyczechach 3:2. Do przerwy gospodarze prowadzili wtedy 2:0 i dopiero skuteczny finisz debrznian oraz gole Pawła Wegnera (77 min.), Leszka Begera (85 min.) i Radosława Wójtowicza (90 min.) zadecydowały o naszym awansie.
Czy doczekamy się powtórki z historii i trzeciej wygranej w Pucharze Polski z Sokołem?

W pozostałych meczach IV rundy zmierzą się:

Echo Biesowice - Start Miastko
KS Damnica - Pogoń Lębork