Czwarty tytuł dla MOW 19.02.2007r.
Reprezentacja Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego zwyciężyła w VII Mistrzostwach Zakładów Pracy (i Przyjaciół) Debrzna w halowej piłce nożnej. To czwarty triumf MOW w naszej imprezie, gdyż poprzednio ta ekipa wygrywała turniej w 2001, 2004 i 2006 roku.
Pięć zespołów (ostatecznie nie wystartowała Ochotnicza Straż Pożarna) rywalizowało systemem każdy z każdym, mecze trwały po 15 minut. Traf chciał, że idące "łeb w łeb" drużyny MOW i debiutanta w mistrzostwach Prime Food spotkały się w decydującej rozgrywce o pierwsze miejsce. MOW zwyciężył 5:3 zapewniając sobie końcowy triumf. Zwycięska ekipa grała "gołą" piątką zawodników: Marek Maliszewski, Stanisław Jędrzejak, Mirosław Łepek, Mirosław Kisełyczka i Sylwester Nylec. Łącznie w 10 meczach strzelono 56 bramek, a co najistotniejsze dla uczestników bardziej od sportowej poważnej walki liczyła się dobra zabawa. Trzecią lokatę wywalczyli mistrzowie z 2001 i 2005 roku PPZ Przybkowo, czwarte miejsce zajął Hoop, a piąte ZNP Relaks. Trzeci raz w historii turnieju tytuł króla strzelców przypadł w udziale S.Nylcowi, który 14 razy umieszczał piłkę w siatce. Najlepszym zawodnikiem wybrano Michała Draszanowskiego (Prime Food), a najlepszym golkiperem został rewelacyjnie spisujący się w bramce ZNP Relaks... ksiądz proboszcz debrzneńskiej parafii Dariusz Gojko.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju Pani Małgorzacie Grochowina oraz firmie Hoop.

Wyniki:

ZNP Relaks - Przybkowo 2:4