ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Z Koralem polubownie 21.04.2007r.
Czternaście goli w dwóch meczach obejrzeli nieliczni kibice obserwujący mecze debrzneńskiej młodzieży z Koralem Dębnica. Juniorzy starsi przegrali niestety 1:3 tracąc pierwsze punkty w rundzie wiosennej.
Początek należał do gości grających z pomocą silnego wiatru. Gol w 13 min. z karnego, drugi w 21 min. i to ustaliło dalszy przebieg gry. W drugiej połowie role się odwróciły. Mimo, iż graliśmy w dziesiątkę (czerwona kartka Łukasza Bucholca w 43 min.) mocno przycisnęliśmy. W 48 min. kontaktowe trafienie strzałem z dystansu zaliczył Łukasz Dudzic. Nie brakowało dalszych okazji na bramki, jednak czerwono-niebiescy byli tego dnia nieskuteczni. W końcówce dębniczanie przypieczętowali wygraną zdobywając trzeciego gola.
Konfrontacja juniorów młodszych to mecz "do jednej bramki". Wynik 9:1 mówi sam za siebie. Przez 80 minut mieliśmy ogromną przewagę, czego efektem były liczne sytuacje podbramkowe, często zamieniane na gole. Warto odnotować premierowe trafienia w MKS-ie zdobyte przez Łukasza Klukowskiego (od razu trzy), Grzegorza Komendę (również był bliski hat-tricka) i Patryka Bucholca.
W najbliższą sobotę MKS pauzuje. Wracamy do gry w środę 2 maja, kiedy to juniorzy młodsi o godz. 12:00 podejmą Garbarnię Kępice.

Juniorzy starsi:
MKS Debrzno - Koral Dębnica 1:3 (0:2)
Bramka dla MKS-u: Łukasz Dudzic (48)
Skład: K.Grzechnik - Zblewski, Szymanówka (46 Rosiński), Piekarski, Ł.Bucholc - Drapała, Borkowski, Ł.Dudzic, Romanowski (82 Komenda) - Lica, K.Dudzic

Juniorzy młodsi:
MKS Debrzno - Koral Dębnica 9:1 (5:0)
Bramki dla MKS-u: Łukasz Klukowski (27, 46, 51), Grzegorz Komenda (14, 19), Karol Ryngwelski (25, 71), Damian Bronowicki (33), Patryk Bucholc (56)
Skład: Kowalczyk - Wałaszewski, Bronowicki, P.Bucholc, Wołek - W.Taras (67 A.Molenda), Szczubiał, Żal (41 Łacko), Ryngwelski (72 Obarzanek) - Klukowski (72 Królikiewicz), Komenda (59 Mulik)