Punkty w Udorpiu, pogrom w Kołczygłowach 12.05.2007r.
Komplet punktów wywieźli z Udorpia juniorzy starsi MKS-u. Mimo licznych ubytków w składzie (kontuzje Patryka Borkowskiego i Krzysztofa Dudzica, pauza za kartki Łukasza Bucholca) czerwono-niebiescy odnieśli zasłużone zwycięstwo.
Gospodarze prowadzili aż do 57 min. kiedy to wreszcie składną akcję naszego zespołu sfinalizował celnym strzałem rezerwowy Patryk Klejdysz. Od tego momentu debrznianie niepodzielnie panowali na placu gry, czego efektem były kolejne dwa gole. Moment dekoncentracji w samej końcówce sprawił, że Urania uzyskała kontaktową bramkę, jednak nie była już w stanie doprowadzić do remisu.
Mecz juniorów młodszych w Kołczygłowach przyniósł nam sromotną porażkę. Spore braki kadrowe MKS-u zadecydowały o tym, że nasz zespół nie był w stanie podjąć równorzędnej walki z czołowym zespołem ligi. Jeszcze w pierwszych 40 minutach debrznianie trzymali się dzielnie, ale po zmianie stron gole dla miejscowych sypały się jak z rogu obfitości...
W najbliższą środę 16 maja o godz. 16:30 i 18:30 zagramy u siebie mecze awansem ze Startem Miastko, zaplanowane pierwotnie na 2 czerwca.

Juniorzy starsi:
Urania Udorpie - MKS Debrzno 2:3 (1:0)
Bramki dla MKS-u: Patryk Klejdysz (57), Bartłomiej Lica (77), Andrzej Taras (84)
Skład: K.Grzechnik - Zblewski, Piekarski, Bronowicki (64 A.Taras), Romanowski - Drapała, Ł.Dudzic, Żal (46 Ryngwelski), Rosiński - Lica, Komenda (46 Klejdysz)

Juniorzy młodsi:
GKS Kołczygłowy - MKS Debrzno 10:0 (3:0)
Skład: Mulik - Wałaszewski, Szczubiał, Kwaśniewski, Wołek - Gajkowski, Kiedrowski, P.Bucholc, Ryngwelski (41 Żal) - Komenda (41 Klejdysz), Królikiewicz