Zmiany w terminarzu juniorów 15.05.2007r.
Sporo roszad nastąpiło w wiosennym rozkładzie jazdy drużyn juniorskich MKS-u. 5 maja nasi młodzi piłkarze mieli grać dwumecz z Brdą Przechlewo. Na naszą prośbę (wyjazd części zawodników na zawody ministrantów) spotkanie juniorów starszych odbyło się awansem 2 maja, natomiast potyczka juniorów młodszych odbędzie się wyjątkowo w Przechlewie prawdopodobnie 30 lub 31 maja (będzie to wiadome lada dzień).
Z kolei konfrontacja MKS - Garbarnia Kępice (juniorzy młodsi) została na wiosek kępiczan przełożona z 2 maja na Boże Ciało (7 czerwca, godz. 13:00). Ostatnia zmiana dotyczy rywalizacji MKS-u ze Startem Miastko. Miastczanie zwrócili się z prośbą do naszego klubu o przeniesienie zawodów z 2 czerwca na wcześniejszy termin. Strony za zgodą Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN ustaliły, ze mecze zostaną rozegrane w Debrznie 16 maja o godz. 16:30 i 18:30.