Wysokie przegrane ze Startem 16.05.2007r.
To było bardzo kiepskie środowe popołudnie dla młodych piłkarzy MKS-u. Juniorzy starsi ulegli 1:4 Startowi Miastko, chociaż uchodzili w tym spotkaniu za faworytów. Goście, dzięki terminowi w środku tygodnia mogli skorzystać z zawodników na co dzień grających w ekipie seniorskiej, ale i my tak uczyniliśmy, więc siły były wyrównane.
Pierwsza odsłona to duża przewaga MKS-u i... skuteczne kontry miastczan, które w 9 i 37 min. przyniosły przyjezdnym powodzenie. Nasi marnowali okazję za okazją, ale tuż przed gwizdkiem na przerwę Michał Drapała zdobył kontaktowego gola. Po zmianie stron słaba gra MKS-u i coraz większa nerwowość, czego efektem m.in. czerwona kartka dla Pawła Zblewskiego. Kolejne bramki dla Startu załatwiły sprawę i porażka stała się faktem.
Mecz juniorów młodszych to zgodnie z przypuszczeniami wynikającymi z zajmowanych miejsc w tabeli, zdecydowana dominacja miastczan. Mimo ambitnej momentami gry różnica w umiejętnościach na korzyść Startu była ogromna. Skończyło się na dziesięciu trafieniach. Czerwono-niebiescy mogli w drugiej połowie zdobyć honorową bramkę, lecz piłka po strzale Łukasza Klukowskiego wylądowała na słupku.
19 maja o godz. 11:00 i 13:00 spotkania na własnym boisku z Czarnymi Czarne.