Porażka na zakończenie 09.06.2007r.
Gładką przegraną 0:3 z Piastem w Człuchowie zakończyli sezon juniorzy młodsi MKS-u. Mecz w zasadzie bez historii, gdyż gospodarze w pierwszym kwadransie uzyskali dwubramkową przewagę. Potem jedynie kontrolowali przebieg gry dokładając trzecie trafienie w ostatnich sekundach spotkania.
Obydwa zespoły zagrały bardzo przeciętnie. Pewnym usprawiedliwieniem może być upał w jakim przyszło grać młodym piłkarzom. Dla czerwono-niebieskich był to trzeci występ w ciągu pięciu dni, a dodatkowo większość zawodników uczestniczyła w piątkowym międzynarodowym turnieju z okazji "Dni Młodości" i w sobotnich (a więc tuż przed meczem) biegach ulicznych.

Piast Człuchów - MKS Debrzno 3:0 (2:0)
Skład: Borkowski - Wołek, Wałaszewski, Kwaśniewski (56 Szczubiał), Ryngwelski - Żal (49 Łacko), Ł.Dudzic, Piekarski, Kiedrowski - Klejdysz, K.Dudzic