Rozkład meczów u siebie 10.08.2007r.
Piłkarze MKS-u inaugurują ligowy sezon dwoma spotkaniami wyjazdowymi, jednak kibiców czerwono-niebieskich z Debrzna zdecydowanie bardziej interesują mecze, które odbędą się na stadionie miejskim tej jesieni.
Nasi piłkarze siedmiokrotnie zaprezentują się przed własną publicznością. Rozpoczniemy 19 sierpnia o godz. 15:00 od konfrontacji ze spadkowiczem z IV ligi Jantarem Ustka. 2 września o godz. 15:00 zmierzymy się z Kaszubią Studzienice, 16 września także o 15:00 podejmiemy natomiast Spartę Sycewice. 30 września przyjedzie do nas (godz. 15:00) beniaminek Granit Kończewo. Następne spotkania to również potyczki z nowicjuszami w okręgówce, 14 października (godz. 14:00) z Echem Biesowice i 28 października z Chrobrym Charbrowo (godz. 13:00). Rundę kończymy najatrakcyjniej zapowiadającym się meczem z Pogonią Lębork 11 listopada o godz. 13:00, a więc dokładnie w tym samym terminie co w ubiegłym roku. Zapraszamy zatem sympatyków MKS-u na stadion. Wspierajcie czerwono-niebieskich, bądźcie z nimi na dobre i na złe.