Gdyby nie druga połowa... 01.09.2007r.
Drugi mecz i druga wygrana juniorów starszych MKS-u. Spotkanie w Rzeczenicy to nie była jednak łatwa przeprawa dla czerwono-niebieskich. Wprawdzie szybko objęliśmy prowadzenie po precyzyjnym strzale z rzutu wolnego Michała Drapały, ale równie prędko zniweczyliśmy nikłą przewagę. Gole Drzewiarza w 8, 9 i 22 minucie to były prezenty naszego zespołu, a przecież do grudnia daleko i nie czas jeszcze na podarki od Świętego Mikołaja...
W 41 min. nadzieję na korzystny rezultat przywrócił Łukasz Dudzic ładnie trafiając zza pola karnego tuż przy słupku. Reprymenda jakiej udzielił w przerwie swoim podopiecznym Mirosław Kisełyczka przyniosła pożądany skutek. W drugich 45 minutach zdecydowaną przewagę posiadał MKS co zaowocowało golami Marcina Walkiewicza (w debiucie), Wojciecha Szeligi i w ostatnich sekundach spotkania Andrzeja Tarasa. Następny mecz zagramy u siebie 8 września o 10:00 z Echem Biesowice. Dwie godziny później juniorzy młodsi zmierzą się z Unią Korzybie i będzie to pierwszy występ tego zespołu w sezonie 2007/08.

Drzewiarz Rzeczenica - MKS Debrzno 3:5 (3:2)
Bramki dla MKS-u: Michał Drapała (6), Łukasz Dudzic (41), Marcin Walkiewicz (59), Wojciech Szeliga (79), Andrzej Taras (90)
Skład: Kowalczyk - Wołek (60 Szymanówka), Piekarski, Ł.Bucholc (54 A.Taras), Szczubiał - Drapała, Bronowicki, Ł.Dudzic (85 Ryngwelski), Borkowski (46 Walkiewicz) - Rosiński (54 K.Dudzic), Szeliga