Kup bilet - wygraj okolicznościową piłkę 12.10.2007r.
14 października o godz. 14:00 wybiegną na murawę stadionu miejskiego jedenastki MKS-u i Echa Biesowice, aby rozegrać kolejny mecz o mistrzostwo klasy okręgowej. To jedenasta seria spotkań, a więc za nami już 2/3 rundy jesiennej.
Czerwono-niebiescy podejmą kolejnego beniaminka, a ponieważ ostatnio gramy w "kratkę", po porażce czas na zwycięstwo. To nie będzie proste zadanie, bo debiutanci w piątej lidze spisują się więcej niż przyzwoicie zajmując 6 miejsce z dorobkiem 16 punktów. Na wyjazdach Echo zdobyło do tej pory w 4 meczach 6 punktów wygrywając w Tuchomiu i niespodziewanie również w Charbrowie. Porażkami natomiast zakończyły się konfrontacje z czołowymi ekipami ligi Koralem i Pogonią. Na pewno baczną uwagę trzeba zwrócić uwagę na napastnika Mariusza Feretyckiego, który zdobył już 9 goli. Echo jest teraz pierwszą siłą gminy Kępice, po latach panowania najpierw Garbarni, a ostatnio Unii Korzybie. Awans nasi rywale wywalczyli w barażu ze Startem Miastko, dwukrotnie ogrywając faworyzowanego przeciwnika 1:0 i 4:2. Z Echem zagramy czwarty raz w historii. Poprzednie ligowe potyczki obu klubów miały miejsce w sezonie... 1993/94 w klasie A. Całkiem niedawno, bo w ubiegłym roku zmierzyliśmy się jeszcze w Pucharze Polski. Zarówno MKS jak i biesowiczanie zagrają w niedzielę osłabieni. Wśród czerwono-niebieskich zabraknie pauzującego za 4 żółte kartki Łukasza Jażdżewskiego oraz kontuzjowanych Tomasza Łopieńskiego i (najprawdopodobniej) Grzegorza Wirkusa. W ekipie gości nie mogą grać odpoczywający za kartki Krzysztof Wasilewski i Paweł Dorawa. Przed pierwszym gwizdkiem odbędzie się miła uroczystość związana z uhonorowaniem niedawnego jubilata Mirosława Kisełyczki z okazji pięćsetnego meczu w MKS-ie. Sam zawodnik natomiast przygotował dla kibiców niespodziankę. Spośród wszystkich, którzy wykupią bilety/cegiełki (2 zł za sztukę) rozlosowana zostanie pod koniec spotkania okolicznościowa piłka ufundowana właśnie przez Kisełyczkę. Zapraszamy!
To truizm, lecz punkty są bardzo potrzebne debrznianom. Poprawiłyby pozycję z tabeli oraz... humor trenerowi Krzysztofowi Borkowskiemu, który w przeddzień meczu będzie obchodził 42 urodziny.

Mecze MKS - Echo

1. 26.09.1993r. Echo - MKS 2:2 (0:1); Borkowski, Łepek; (klasa A);
2. 01.05.1994r. MKS - Echo 6:0 (2:0); S.Nylec 2, Łepek 2, E.Twaróg, Horoszkiewicz; (klasa A)
3. 19.11.2006r. Echo - MKS 2:1 (1:0); Wójtowicz; (Puchar Polski)