Meble na wysokich obrotach 31.12.2007r.
"Konia z rzędem" temu, kto potrafiłby przewidzieć rezultaty ostatniej w roku 2007 kolejki debrzneńskiej halówki. W tej "zwariowanej" serii spotkań największym zwycięzcą okazała się drużyna Mebli/Szufrajda gromiąc 8:2 w meczu na szczycie ekipę Joga Bonito i wygrywając (ledwo, ledwo, ale jednak) z Salosem 2:1.
Poza tym niemal wszystko "na opak". Juve nadspodziewanie gładko rozprawiło się z Teamem, ten sam Team zwycieżył 6:5 Ogrodową, która raczej straciła już szanse na obronę tytułu. Zespół Joga Bonito z kolei bardzo szybko odzyskał równowagę rozbijając słabiuteńkie w tym meczu Juve 11:1... A na dokładkę Hoop, teoretycznie najsłabsza personalnie drużyna ligi. 2:1 z Salosem to spora niespodzianka. Zespół Piotra Nalepy nie jest już "czerwoną latarnią" rozgrywek, przekazał to miano właśnie Salosowi, który gra trochę pechowo. Ciągle jest to bowiem ekipa zdolna do skutecznej walki z każdym przeciwnikiem, lecz nie widać tego w tabeli. Może po Nowym Roku karta się odwróci? Ciekawie również w klasyfikacji strzelców. Wprawdzie hat-trick Pawła Wegnera nie pomógł jego zespołowi w meczu z Teamem, ale "Diabeł" lideruje wśrod snajperów. Tuż za nim Sylwester Nylec, który zagrał tylko 2 mecze i zdobył 11 goli! Pierwsze spotkania w 2008 r. odbędą się 6 stycznia. Sądząc po ostatnich wynikach trudno typować najciekawszą konfrontację kolejki (wszystko jest przecież możliwe), ale potyczka Ogrodowa/Gama - Joga Bonito wydaje się mimo wszystko najbardziej interesująca.