Wiosenny terminarz 08.02.2008r.
Zaledwie pięć tygodni pozostało do rozpoczęcia zmagań w rundzie rewanżowej słupskiej klasy okregowej seniorów. Podokręg słupski Pomorskiego ZPN przekazał klubom terminarz wiosennych rozgrywek.
Jak wiadomo piłkarzy MKS-u Debrzno czeka w tej części sezonu osiem gier na własnym boisku i siedem wyjazdów. Liga zaczyna się w weekend 15/16 marca i wówczas (w niedzielę 16.03. o godz. 15.00) czerwono-niebiescy podejmą w Debrznie Karol Pęplino. Drugi mecz nasi zawodnicy rozegrają ponownie u siebie w Wielką Sobotę 22 marca z Dębem Kusowo. Zdecydowana większość meczów ligowych będzie odbywać się w soboty lub niedziele (w zależności od ustaleń gospodarzy spotkań), ale Związek zaplanował również dwie kolejki w środku tygodnia. 1 maja zagramy w Debrznie z Koralem Dębnica, a w Boże Ciało 22 maja ponownie na własnym boisku z Pomorzem Potęgowo. Patrząc na rywali, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w Debrznie właśnie potyczki derbowe, a więc z Koralem i 31 maja z Piastem Człuchów zapowiadają sie najciekawiej. Sezon kończymy 8 czerwca wyjazdem do Lęborka. Podokręg obligatoryjnie nakazał drużynom rozegranie wszystkich spotkań w tym terminie o godz. 17.00. MKS będzie się starał o przyspieszenie godziny rozpoczęcia meczu z Pogonią, tak aby zawodnicy spokojnie mogli zdążyć na transmisję inauguracyjnego spotkania Polaków na Euro 2008 z Niemcami.
Wiosna w klasie okręgowej juniorów zacznie się 29 marca. Wszystkie mecze zespołów młodzieżowych będą rozgrywane w soboty. Juniorzy starsi MKS-u na inaugurację wyjeżdżają do Miastka. Ponieważ juniorzy młodsi w pierwszych dwóch seriach mają pauzę, dla nich zmagania ligowe rozpoczną się dopiero 12 kwietnia meczem w Korzybiu.