ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Nie sprostali liderowi 31.05.2008r.
Przerwana została passa dziesięciu gier ligowych bez porażki juniorów starszych MKS-u. Czerwono-niebiescy ulegli na wyjeździe zdecydowanemu liderowi Bytovii Bytów 0:4.
Gospodarze udowodnili, że nieprzypadkowo okupują pierwszą lokatę w rozgrywkach. W I połowie zagraliśmy niezwykle bojaźliwie, nie stwarzając większego zagrożenia pod bramką bytowską. Jedynie w 37 minucie byliśmy bliscy powodzenia, kiedy po strzale Łukasza Dudzica piłka trafiła w poprzeczkę. Miejscowi uzyskali prowadzenie w 29 minucie, a dwa kolejne gole strzelone przez Bytovię w 41 i 43 min. zadecydowały definitywnie o losach spotkania. Po zmianie stron 15 minut należało do debrznian, lecz bez efektu bramkowego. Rywale przejęli ponownie inicjatywę i przypieczętowali wygraną czwartą bramką strzeloną w 84 minucie.
W ostatnim spotkaniu edycji 2007/08 MKS zagra u siebie w niedzielę 8 czerwca o godz. 13.00 z Kaszubią Studzienice.

Bytovia Bytów - MKS Debrzno 4:0 (3:0)
Skład: Białas - Wołek, Piekarski, Bronowicki, Borkowski, Szczubiał - Drapała, Ł.Dudzic (60 Marczak), K.Dudzic (86 B.Bucholc) - Sekta (85 Klejdysz), Szeliga