Zorza nie przyjechała 28.09.2008r.
To chyba jakaś plaga... W sobotę nie odbył się mecz seniorów, nazajutrz nie doszło również do spotkania juniorów starszych. Rywal czerwono-niebieskich, czyli Zorza Słosinko najzwyczajniej w świecie nie stawił się na zawody do Debrzna.
O tym, że przeciwnicy nie pojawią się nad Debrzynką dowiedzieliśmy się telefonując do kierownictwa klubu ze Słosinka. Sami przedstawiciele Zorzy milczeli bowiem jak zaklęci, zamiast wcześniej zadzwonić z krótką informacją. Tak czy inaczej MKS zainkasował 3 punkty bez walki, co jest kiepskim rozwiązaniem, jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę meczów ligowych rozgrywanych w sezonie. Nie jest ich przesadnie dużo, dlatego każda taka sytuacja zubaża możliwość sportowej rywalizacji i co za tym idzie podnoszenia umiejętności.
Trener Mirosław Kisełyczka desygnował na potyczkę z Zorzą następujący skład:
Dawid Białas - Jakub Wołek, Dariusz Piekarski, Damian Bronowicki, Przemysław Szczubiał - Tomasz Sekta, Patryk Borkowski, Krzysztof Dudzic, Wojciech Romanowski - Rafał Posert, Wojciech Szeliga
Na ławce rezerwowych znaleźli się:
Marcin Walkiewicz, Krystian Zembrzycki i Damian Pawlik
Cóż, niedoszły mecz ze Słosinkiem to już przeszłość, teraz przed debrznianami w sobotę 4 października wyjazd do Koczały. Początek spotkania o godz. 11.00.