ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Wymęczone zwycięstwo 28.09.2008r.
Juniorzy młodsi to jedyna drużyna sekcji piłki nożnej naszego klubu, która miała okazję rozegrać mecz ligowy w ten weekend. Debrznianie pokonali w derbowej potyczce Piasta Człuchów 1:0.
Cieszą trzy punkty, ale... To spotkanie czerwono-niebiescy mogli wygrać znacznie wyżej niż minimalną różnicą jednego gola. Ciężko było zliczyć w ciągu 80 minut trwania meczu ile wyśmienitych okazji stworzył MKS na następne trafienia. Patryk Klejdysz, Michał Birosz, Marcin Molenda, ale także inni zawodnicy powinni zapewnić swojemu zespołowi kilkubramkowe prowadzenie...Na przeszkodzie by tak się stało stanął w równej mierze dobrze dysponowany bramkarz człuchowian, jak i własna nieskuteczność. Zwycięskiego gola zdobyliśmy w 33 minucie za sprawą Klejdysza, a asystę w zamieszaniu podbramkowym zaliczył Birosz. Piast ambitnie się bronił, ale i od czasu do czasu próbował stwarzać zagrożenie pod bramką Dawida Białasa. W końcówce rywale mogli wyrównać, lecz na nasze szczęście po kontrze jeden z piłkarzy przyjezdnych spudłował z bliska.
Kolejny mecz najmłodsza drużyna MKS-u rozegra w Czarnem w sobotę 4 października o godz. 16.00.

MKS Debrzno - Piast Człuchów 1:0 (1:0)
Bramka: Patryk Klejdysz (33)
Skład: Białas - Jadwidzic, W.Taras, Wałaszewski (68 Pawlik), B.Bucholc - Mulik (74 I.Kowalczyk), Marczak, Birosz, M.Bucholc - M.Molenda (72 Zembrzycki), Klejdysz