"Zakładówka" dziewiąty raz 12.02.2009r.
Począwszy od 2001 roku sezon piłkarski w hali kończymy mistrzostwami zakładów pracy, od kilku edycji także z przydomkiem "i przyjaciół", ponieważ drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej de facto nie jest przecież reprezentacją zakładu zatrudniającego pracowników.
W dziewiątej odsłonie turnieju wystartuje sześć zespołów: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, PPZ Przybkowo, Ochotnicza Straż Pożarna, Zakład Budowlano-Remontowy Teresa Powozińska, Euromasz Lipka i Dobrynka sp. z o.o. Jedynie w 2003 roku w turniejowe szranki stanęło więcej ekip (siedem). Co ciekawe, tylko zespoły MOW i Przybkowa zaliczyły dotąd starty we wszystkich edycjach mistrzostw. Uczestnicy zawodów będą rywalizować systemem "każdy z każdym", czas trwania jednego meczu 2 razy 10 minut. Oprócz pucharów przygotowanych dla każdej z drużyn wyróżnieni zostaną także: najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz i król strzelców.
Serdecznie zapraszamy sympatyków halowego futbolu do obiektu przy Zespole Szkół 14 lutego o godz. 14.00. Imprezę organizują Centrum Kultury, Sportu i Turystyki oraz nasz klub.