Juniorom również warto kibicować 13.03.2009r.
Pisaliśmy poprzednio o "rozkładzie jazdy" drużyny seniorów MKS Debrzno w rundzie wiosennej na własnym boisku. Kibice licznie odwiedzają Stadion Miejski podczas meczów pierwszej drużyny naszego klubu, znacznie gorzej jest z tym w trakcie gier juniorów. Zachęcamy zatem do oglądania spotkań młodzieży! Tym bardziej, iż wiosna 2009 zapowiada się ciekawie, zwłaszcza dla starszej grupy juniorów. Czerwono-niebiescy zajmują przecież pozycję lidera po jesieni i już w premierowym występie drugiej części sezonu zagrają u siebie ważny mecz z Brdą Przechlewo. Spotkanie zaplanowano na sobotę 4 kwietnia o godz. 12.00. Kolejne ligowe konfrontacje będą się odbywać także w soboty i za każdym razem najpierw wyjdą na boisko juniorzy starsi (godz. 11.00.), a następnie juniorzy młodsi (godz. 13.30). Będzie tak 25 kwietnia (rywale: Sokół Wyczechy i Start Miastko), 9 maja (Urania Udorpie i Kolejarz Chojnice) oraz 23 maja (Granit Koczała i Czarni Czarne). Edycję 2008/2009 zakończymy w niedzielę 7 czerwca derbowymi potyczkami z Koralem Dębnica (11.00 i 13.00).