Baraże inaczej 10.04.2009r.
Informowaliśmy niedawno o terminach meczów barażowych o utrzymanie w II lidze tenisa stołowego strefy wielkopolsko-zachodniopomorskiej.
Przypomnijmy, że potyczki Flex-in/MKS Debrzno z Obrą Larus Jaraczewo miały się odbyć 18 kwietnia w Jaraczewie i 26 kwietnia w Debrznie, w obu przypadkach o godz. 13.00. W związku z dużymi problemami kadrowymi (zobowiązania zawodowe zawodników) poprosiliśmy naszych rywali oraz Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego o rozważenie możliwości wyznaczenia innego terminu baraży tak, aby spotkania mogły w ogóle dojść do skutku. MKS zaproponował, by obydwa mecze rozegrać w Jaraczewie w jednym dniu, tj. 26 kwietnia o godz. 12.00 i 16.00. Przeciwnicy debrzneńskich pingpongistów oraz WZTS wyrazili zgodę na takie rozwiązanie sytuacji. Wszystko zatem rozstrzygnie się jednego dnia w ciągu kilku godzin. Naturalnie czerwono-niebieskich czeka bardzo trudne zadanie (dwa spotkania na terenie rywala), lecz w zasadzie nie było innego wyjścia. Jest niemal pewne, że Flex-in/MKS zaprezentuje się w konfrontacjach z Obrą w składzie: Jarosław Zawisza, Mirosław Wroński, Rafał Obara i Sławomir Babiński.