"Dzikie" drużyny na start 06.08.2009r.
Jak zwykle w okresie letniej kanikuły (to będzie już siódma edycja) zapraszamy dzieci i młodzież na turniej piłki nożnej "dzikich" drużyn "Wakacje 2009". Tegoroczne wydanie imprezy odbędzie się 12 sierpnia 2009r. (środa) o godz. 11.00.
Poprzednio te popularne zawody rozgrywaliśmy na Stadionie Miejskim, tym razem zapraszamy uczestników na boisko "Orlik" przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Grać będziemy również w zwiększonym składzie osobowym (szóstki piłkarskie, zamiast piątek). Nie ulegają zmianie kategorie wiekowe: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne.
Organizatorem turnieju jest MKS, przy współpracy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Centrum Kultury, Sportu i Turystyki. Na zgłoszenia zespołów czekamy do godz. 10.30 w dniu rozgrywania turnieju. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 609 266 529. Zapraszamy do wspólnej zabawy!