Turniejowi rywale MKS-u 19.01.2010r.
Informowaliśmy, iż drużyna seniorów czerwono-niebieskich z Debrzna rozpocznie cykl gier sparingowych na boisku od wyjazdowej potyczki z Brdą Przechlewo, którą zaplanowano na 13 lutego. Tydzień wcześniej, 6 lutego weźmiemy udział w halowym towarzyskim turnieju, organizowanym przez człuchowskiego Piasta.
Znana jest pełna obsada tradycyjnej imprezy w Człuchowie. Ogółem zagra tam osiem zespołów: Czarni Czarne, Sokół Wyczechy, Granit Koczała, Wielim Szczecinek, Chojniczanka II Chojnice, MKS Debrzno i dwie ekipy gospodarzy. Sympatyków futbolu w jego odmianie "pod dachem" czeka zatem ciekawa rywalizacja, chociaż trzeba dodać, że raczej "na pół gwizdka", niż bardzo poważna. Tego typu zawody są po prostu jednym z elementów przygotowań klubów do zbliżającej się (w tym roku niezwykle powoli) rundy wiosennej. Warto w tym miejscu przypomnieć, że debrznianie w przeszłości uczestniczyli w wielu podobnych halowych imprezach, m. in. w Przechlewie, Człuchowie, Czarnem, Pile, Jastrowiu i Świętej.