Sylwek, dziękujemy! 19.04.2010r.
Tytułowy okrzyk bardzo często rozlegał się wśród kibiców MKS-u podczas spotkań rozgrywanych przez czerwono-niebieskich w Debrznie. Nic w tym dziwnego, ponieważ Sylwester Nylec (bo o tej osobie mowa) w ciągu z górą siedemnastu lat (dokładnie od 14 lutego 1993r. do 21 marca 2010r.) występów w ekipie seniorskiej naszego klubu rozegrał 413 oficjalnych meczów strzelając 142 gole!
Ten wzbudzający szacunek dorobek daje mu drugie miejsce na liście wszechczasów (biorąc pod uwagę spotkania) i trzecie w tabeli snajperów. W ostatnich miesiącach ustąpił miejsca w zespole młodszym kolegom, jednocześnie uczestnicząc nadal w życiu klubu (w którym spędził całą swoją sportową przygodę) w inny, nie mniej istotny sposób. W niedawnej przeszłości była to pomoc finansowa dla drużyn sekcji piłki nożnej, a kilka dni temu zawodnicy znad Debrzynki otrzymali bardzo miły prezent, w postaci nowego kompletu strojów renomowanej firmy "Zina". Na kostiumach widnieje adres strony internetowej (www.debrzno.net) prowadzonej przez Sylwka firmy "Sieć", oferującej szybki i tani dostęp do internetu drogą radiową oraz z wykorzystaniem lokalnych sieci kablowych. SERDECZNE DZIĘKI!!!
Przy okazji kilka informacji o firmie "Zina", która przed paroma laty dość ekspansywnie pojawiła się na rynku. W krótkim czasie zyskała znaczące kontrakty. W sezonie 2008/2009 sztandarowymi klubami ubieranymi przez tę markę były występujące w ekstraklasie Polonia Warszawa i Cracovia, pierwszoligowe Dolcan Ząbki, Znicz Pruszków i Tur Turek, a także m.in. drugoligowa wówczas Pogoń Szczecin. W trwających rozgrywkach edycji 2009/2010 "Zina" nadal ubiera Dolcan i Znicz oraz szereg klubów klas niższych na terenie całego kraju.