Kawalerowie - żonaci... 09.07.2010r.
10 lipca 2010r. o godz. 19.00. na Stadionie Miejskim odbędzie się towarzyski mecz piłki nożnej ("podwyższonego ryzyka") pomiędzy ekipami kawalerów i żonatych. W składach obydwu zespołów znajdą się byli i obecni piłkarze MKS-u oraz osoby związane z klubem w inny sposób (kibice, działacze).
Dokładne zestawienia drużyn są owiane lekką mgiełką tajemnicy... Głównymi organizatorami tego spotkania są Karol Gromowski i Leszek Beger, na co dzień przebywający poza granicami Polski. Jak zapewniają już teraz uczestnicy sobotniej konfrontacji na boisku nie będzie brakować fantazyjnych akcji, kunsztu technicznego zawodników (wszystkich bez wyjątku), rajdów napastników, parad bramkarskich, kontrowersji sędziowskich (a jakże!), oraz wielu innych futbolowych atrakcji. Nade wszystko nie powinno zabraknąć dobrego humoru, o który głównie chodzi w tego typu meczach. Zapraszamy więc zarówno piłkarzy, jak i sympatyków "kopanej"!