Popłynęła ciepła woda... 30.07.2010r.
Od połowy maja w "zabytkowej" hali "Pilawa" przy Stadionie Miejskim zawodnicy mogli korzystać jedynie z zimnej wody, gdyż zamontowany tam przepływowy podgrzewacz uległ awarii.
Ponieważ koszt naprawy równał się w praktyce cenie zakupu nowego urządzenia, a budżet MKS-u jest w tym roku bardzo skromny, rozwiązanie tego problemu nastręczało osobom związanym z klubem dużo kłopotów. Sytuacja dla jednych mało ważna, dla innych niemalże zabawna, dla zdecydowanej większości jednak zwyczajnie denerwująca, została wreszcie przed kilkoma dniami rozwiązana. Dzięki wsparciu finansowemu firmy "Poltarex" (serdecznie dziękujemy!) oraz składce, jaka została przeprowadzona w trakcie niedawnego spotkania "kawalerowie" - "żonaci", zorganizowanego z inicjatywy Karola Gromowskiego i Leszka Begera, pozyskano tak potrzebny sprzęt i od kilku dni piłkarze mogą wreszcie po treningach i meczach w normalnych warunkach (pomijając rzecz jasna ogólny stan techniczny całego budynku...) odświeżyć się po sportowym wysiłku. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do końca trwającego ponad dwa miesiące "zimnego wychowu"...